Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/235 anonim ***** válasza:
80%
Ha a no dolga a fozes, akkor te remelem, szo nelkul viritod majd minden honapban a minimum 300 ezres csekket, amibol "lesz is ideje" eleget tenni a holgynek noies teendoinek.
2017. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/235 anonim ***** válasza:
87%

amíg nem éltem a párommal, nagy ritkán főztem

azóta főzök, ha van kedvem, ha nincs akkor rendelünk

tanultam új recepteket, és kísérletezek is. ha itthon van, akkor segít.


ja és cipőket is szeretem :D

2017. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/235 anonim ***** válasza:
20%
Én annyira jól szórakozom ezen a sok felháborodott nőn. :D 20 évestől nem lehet elvárni, hogy tudjon főzni? Nincs időtök? Hát tanuld meg beosztani! Nem is tudom melyik a röhejesebb, maga a tény, hogy a mai srácok nagy átlagban sokkal háziasabbak a csajoknál, vagy hogy utóbbiak milyen hisztit képesek levágni, ha erre felhívják a figyelmüket.
2017. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/235 anonim ***** válasza:
67%

Valaki megnyitotta a linket is? Az egy full kamu blog :D

beles Barbi? wtf:D

2017. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/235 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, kit érdekel, ha valaki nem tud főzni vagy sütni? Az egyetlen gáz az egésszel, ha elvárod valakitől, hogy főzzön rád, akár férfi, akár nő.
2017. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/235 A kérdező kommentje:
Ez a sok felháborodott komment is csak azt bizonyítja, hogy nekem van igazam. Ez elég elszomorító. Mindenki, hogy magára vette a leírtakat. Azért dobálóztok itt a szerelés témával, mert még egy rántottát sem tudtok megsütni. Így van?
2017. okt. 16. 20:05
 17/235 anonim ***** válasza:
22%
Tízenhatós az nem kamú szerintemm én kiprópáltam a recceptet és nagyón finóm let!
2017. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/235 anonim ***** válasza:
87%

Tudok főzni, minden nap főzök a páromra. Ettől függetlenül baromira nem várnám el ezt egy 20 éves kislánytól. Nem tudom ti milyen robotok vagytok, de én ritkán értem haza az egyetemről este 6 előtt. És akkor álljak neki főzni nem? Úgy, hogy minden nap 6kor keltem, hogy beérjek. Peeersze, tisztán látom magam előtt, ahogy bárki is 4-5 agyzsibbasztó óra után hazamegy, és megfőz egy 3 fogásos ebédet... :D Pont, hogy olyan nők írtak ide többségben, akik tudnak főzni.

Őszintén nem értem, hogyha a pasi és a nő is 8 órában dolgozik, akkor miért kellene csak az egyik félnek végeznie a házimunkát. Már csak azért is, mert nemtől függetlenül mindenkinek alapvető dolognak kellene lennie, hogy tiszta, rendezett otthonban akar élni. Szerintem alap dolog, hogyha a páromnak is van meló után 1 szabad órája takarítani, és nekem is annyi, akkor elfelezzük a feladatokat.

2017. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/235 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 13. hozzászóló: miért lesz femináci az a nő, aki nem akarja szolgálni azt, aki csak elvárja, hogy elé tegye a nő az ételt? Mellesleg én bármit elkészítek a jó gulyáslevestől a rántott húson keresztül a tiramisuig. De nem olyan férfiaknak, mint ti vagytok, hanem a páromnak, akinek természetes, hogy ugyanúgy kiveszi ebből a munkából a részét.
2017. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/235 anonim ***** válasza:
85%

De nézzétek már meg. Most egyes számban beszélek, mert nem tudom, mások hogy éreznek, de azt mondod, "haha, nem tudsz főzni". Nem. És? Nem is akarok. Maga a hozzáállásod zavar, hogy "ugye ez a nő dolga".


Ez olyan, mintha én kiírnék egy kérdést, hogy tessék eltartani engem, mert az a férfi dolga, a válaszok jönnének, hogy már miért lenne a férfi dolga, én meg azt mondanám, aha, csak azért mondod, mert csóró vagy.


Ha valaki röhögne rajtam, mert nem tudok rajzolni, csak néznék, hogy és? Pont ahogy most. Nem tudok főzni. Se sütni. És?

2017. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!