Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/235 A kérdező kommentje:
#32 Ezzel a helyedben nem dicsekednék.
2017. okt. 16. 20:23
 32/235 anonim ***** válasza:
83%
Mivel? Hogy nem töltöm az időmet olyannal, ami nem érdekel?
2017. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/235 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódjatok srácok, olyan szánalmasak vagytok, hogy nektek még olyan sem fog soha jutni, aki nem tud főzni. Ahhoz nektek is kéne valamit nyújtani ;) Unalmasak vagytok.
2017. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/235 anonim ***** válasza:
85%
Engem ilyenkor az akaszt ki, hogy egy képességet számon kérsz a másikon, mert te azt nem akarod csinálni. Írod, a nő dolga a főzés. Tehát te most azért nézed le azt, aki nem akar/tud főzni, mert *te* nem akarsz.
2017. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/235 anonim ***** válasza:
78%

"Ugye mégis csak a nő dolga a főzés. "


És miért is az ő dolga?

Nem csak a cipők érdekelnek és tudok is főzni, de NEM fogok, ha ez elvárás.

Párom is tud főzni és szokott is.


Vagy eltartod a nőt, hogy ne kelljen dolgoznia, és mire hazaérsz kész a vacsora is? vagy mégis hogy gondolod?

2017. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/235 A kérdező kommentje:
#36 Én megveszem neki a hozzávalókat.
2017. okt. 16. 20:29
 37/235 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi? Miért nem főzöl?
2017. okt. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/235 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyen neki túl forró a víz, mert kidurran.
2017. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/235 anonim ***** válasza:
87%
Figyeld mekkora úriember, hajlandó negyed órát feláldozni az életéből és leugrani a Tescoba megvenni a hozzávalókat.. :'DD
2017. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/235 anonim ***** válasza:
86%

Én pl tudok és szeretek is főzni, de olyan sose lesz, hogy minden egyes nap miután este haza érek a munkából, majd cukker kis fodros kötényben nekiállok konyhatündérkedni. Szeretek főzni, szeretem ha az étel finom, szeretem ha szép, szeretem az illatokat, az ízeket, de emellett rengeteg mást is szeretek. És sajnos egy nap nekem is csak 24 órából áll. Ha minden nap ugyan azt csinálnám, akkor egyrészt hamar megunnám, másrészt nem lenne időm másra amit szeretek. Én pedig nem akarok belefásulni a mindennapi mókuskerékbe.

Na most másrészről, ha az én drága férjuram vállalná, hogy akkor innentől ő eltartja a családot egyedül, akkor máris nem lenne akadálya a konyhatündérkedésnek, mert hirtelen rengeteg időm felszabadulna, amikor az egyéb dolgokkal tudok foglalkozni. Szóval kérdező, valamit valamiért.

2017. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!