Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/235 anonim ***** válasza:
20%
Örüljél, ha nőnek tud lenni néha, nem hogy főzni tudjon.
2017. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/235 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon szeretek főzni, tudok is, kislányom és párom szereti, de exférjem is szerette a főztöm, mint ahogy ha vendégek vannak, akkor se vallok szégyent.

Igen, nálunk én főzök.Viszont nem én nyírom a gigantikus méretű udvaron a füvet, sem a sövényt vagy a tujákat.Ha kiég egy égő, nem én mászkálok a létrán.

Ellenben a grillezésben a párom a zseni.Ha itthon van, segít mindenben, a zöldségpucolástól kezdve a mosogatásig, tehát nem bejárónőnek néz.

De minden másban segítőkész, legyen a kávém az ágyban, vagy pl. a mai nap, hogy iszonyat taknyos lettem, még meló előtt beugrott a gyógyszertárba, mondván ne gyalogoljak betegen.

Igen, az ember szívesen föz, szívesen jár a másik kedvében, de ennek kölcsönösen kell működnie.

2017. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/235 anonim ***** válasza:
37%
Tudok főzni, és imádok is. Plusz, egy sátánista rocker vagyok. Valamit valamiért :P
2017. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/235 anonim ***** válasza:
65%
Nekem van 10 fakanalam, akkor én a mennybe megyek, ugye.
2017. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/235 anonim ***** válasza:
81%
Kérdés: Ha te ELVÁROD hogy mindennap rakjak eléd friss és finom ételt és megcsináljak minden más háztartási munkát (bevásárlás,cipekedés,takarítás,mosás,vasalás) akkor nekem is lehet olyan ELVÁRÁSOM hogy évente min. 2x megyünk külföldre nyaralni, gyönyörű lakásban/házban élünk és van egy minimum 5 milliós(újonnan) autóm?
2017. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/235 anonim ***** válasza:
75%
Bírom ezeket a femináci kérdéseket. De ha a nőnek is vannak elvárásai és igényei és megtartja a klasszikus női szerepét akkor mindjárt egy borzalmas aranyásó ribi lesz akinek csak a ruhákon/táskákon/ékszereken/utazáson jár az esze és csak pénz kell neki. Szívecském, az étterembe se ingyért tolják eléd a kaját. Be sem fekszenek az ágyadba utána. Ennyit erről a témáról.
2017. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/235 anonim ***** válasza:
23%

"Be sem fekszenek az ágyadba utána"?


Azt hittem ami kölcsönös örömforrás azért nem vár el az egyik fél javadalmazást.


De akkor ma meglepem a férjem egy húszezressel, hátha hajlandó.

2017. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/235 anonim ***** válasza:
86%

En szeretek főzni ,de csak hétvégén főzök. Hétközbe rendelünk ,de rendes főt étel.

Párom is főz ,de van amikor együtt szoktunk.

Nem kéne olyan pasi aki ezt elvárja és ó csak ül mint a kiskirály.

N25

2017. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/235 anonim ***** válasza:
16%

Nem olyan ritka, csak az ideírogató "öntudatoskák" igyekeznek az általad is kifogásolt szemléletet alapnak beállítani, hogy a tömegben ne tűnjenek fel, mint afféle életképtelen r.-ok.


Mindenki tud főzni. Egy nő tud és szeret is főzni.

2017. okt. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/235 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg egy ferfi tud es szeret is fozni. En meg olyan ferfival nem jonnek ossze aki szamara nekem kell foznom es nem forditva. (Egyszer volt olyan baratom, aki nem lustasagbol hanem eletkeptelenseg miatt maximum megmikrozni tudta az etelt, tobbet kosznem, kiabrandito.) Na bumm. Ahogy ti ferfiak nem doltok a kardotokba ettol, ugy mi, nem fozo nok is tokre leszarjuk a pampogasotokat. Ja, mielott jonne a kemenykedo “sose lesz igy baratod, macskas no leszel”, macskam is es baratom is evek ota van, es utobbi nagyon finomakat foz ;)
2017. okt. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!