Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
 201/235 anonim ***** válasza:
21%

Szokott segíteni egyébként, mert pl. mindig megkérdezi, megpucolja-e a zöldséget?Mondom oké.Namármost nálunk rendszeresen más történik a konyhában/ebédlőben ha ketten vagyunk.

Igen, megmaradt köztünk a szenvedély, a tűz, de ehhez az is kellett, hogy férfiként tudjak ránézni, ő pedig nőként rám.Belőlem ez az érzés kiveszett volna, ha csak szikráját is látom annak, hogy "ott marad ahova rakom".

Millió más dolog van amit meg lehet/meg kell csinálni, és amihez én nőként nem értek.

Előttem pár évig egyedül élt, mosott/főzött/takarított, plusz az udvar is mindig ragyogott a gyönyörű növényektől.De ha már együtt vagyunk, együtt élünk, nehogy annyi ne teljen tőlem nő létemre, hogy képes vagyok egy háztartást rendben tartani.

Soha nem ugráltatott, soha nem nézett cselédnek, magyarul soha nem élt vissz azzal, hogy én vagyok a nő.Pont ellenkezőleg, minden téren ezt éreztette velem, érezteti is a mai napig, pont ebből kifolyólag látom én őt maximálisan férfinak.

De nyáron mikor társasággal grillezünk, és annyi az elpakolni való utána, hogy csak lesek, nem hagy sorsomra, segít elpakolni.De akkor altalában szabin van, tehát más.Hétköznapokon nekem teljesen természetes, hogy én csinálom ezeket.

Van, hogy hétvégén is dolgozik, a sok önmegvalósító nőtől kérdezem: meg kellene várnom míg hazaér a mosogatnivalóval/mosnivalóval?Nem fogom.Megfőzök, mert imádok főzni, öröm örömöt nyújtanom, elpakolok, mert a rendet szeretjük, és mert nem várok el tőle ilyen dolgokat.Ő férfi, másban éli ki esetleges fölös energiáit.

Kint úgyis van mindig valami, de mi szeretjük, hogy ez így van.Ő szereti a nagy udvart, nekem nem okoz a ház rendben tartása.

Ja, és igen, mindenki úgy csinalja ahogy neki jó, de könyörgöm, aki a szeméttel lezavarja a párját, az ne nevezze férfinak akivel él, hisz ott a nő kvázi megparancsolja a másiknak, hogy mit csináljon.Azt pedig egyetlen határozott férfi sem tűri, hogy ugráltassák, egy papucsnak nézzék.

A hímneműek tűrik, de a férfiak nem.

Attól nem férfi mert pénisz van a lába között.

2017. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/235 anonim ***** válasza:
17%
Téma lezárva.
2017. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/235 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak utasítani ,hanem kérni is lehet a másikat. Attol még férfi marad.

En takaritok szivessen ,de azt elvárom ,hogy a párom rendet tartson és elpakoljon maga után.

Ezt szerencsére a párom magátol csinálja.

Főzni is szeretek ,csak jo hétközben az amit rendelek. Meg időm nincs rá.

Tegnap pl lenyirtam a fűvet mert volt rá időm. Nem nagy udvar ,de lejt. És benzines fünyiroval nyírtam.

Vasárnap elutaztam ,a párom mindent megcsinált ,mosas ,főzés stb.

Nálunk meg igy a jo.

Es nem kritizalom a másikat mert máshogy csinalja.

N25

2017. okt. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/235 anonim ***** válasza:
20%

Igen, de te írod is, hogy szívesen főzöl, mást is megcsinálsz örömmel, csak annyit kérsz, hogy rendet tartson maga körül/elpakoljon.Ez teljesen normális felfogás.

Itt a Kérdező azokra a nőkre volt kíváncsi, akik szerint nem kell főzniük, mert az milyen már, fogja meg a férfi a fakanalat, nehogy már őnagysága bármit is csináljon.

2017. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/235 anonim ***** válasza:
37%
Hát sírok! =D Most már komolyan ott tartunk, hogy aki nem naaaaagy, fééérfias benzines fűnyírót használ, már az sem férfi? Hát csak jöjjön haza a ház ura, mondom neki hogy azonnal indulunk az obiba, mert ez már tarthatatlan. Igenis izzadjon fűnyírás közben a bitangja! Nem érdekes, hogy az elektromos is gyönyörűen vágja a füvet, egy igazi férfinek benzines kell!
2017. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/235 anonim ***** válasza:
29%

201# Ki a banat beszelt parancsolgatasrol lol? :D Egyikunk se parancsol semmit a masiknak.

Gondolom szerinted akkor egy lakasban elo parnal a ferfinak az egvilagon semmi dolga :’D

J.Pressben vasarolt amugy a parom multkor zoknikat es meg az o papirtaskajukon is egy porszivozo ferfi van, “Egy ferfi mindig ferfi!” felirattal :) Szerintem nagyon igaz es baromi jo, akinek ennyitol osszetorik a ferfiassaga a sajat vagy masok szemeben, hogy takaritoeszkozt vesz a kezebe, az soha nem is volt igazabol ferfi, csak valami felvett szerepet el. Orulok, hogy lassan eltunnek ezek a hulyesegek, hogy ferfi meg noi dolgok :D A sok visszamaradott meg majd a falvakba menekul, hatha ott meg megvannak a nemi szerepek, de nem baj, legalabb kitisztul a varos a himsoviniszta ferfiaktol es noktol.

2017. okt. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/235 anonim ***** válasza:
24%

Csak azt tudnám, hogy attól miért visszamaradott valaki, mert tud, szeret, és szokott is főzni?Attól miért elcseszett egy nő, mert rendben tartja a házat?

Miért nyomjam a kezébe a porszívót, ha ad egy, szívesen csinálom, ad kettő én vagyok itthon?

2017. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/235 anonim ***** válasza:
24%
És de, van "dolga" a férfinak is, jó esetben ők nyírják a füvet, ők emelgetnek nehezebb dolgokat ha kell stb.De a benti dolgokat igenis hagyja meg nekem.
2017. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/235 anonim ***** válasza:
26%

#206

Nos, annak én is roppantul örülnék, ha a normális férfiak és nők mind elköltöznének vidékre, ezek a hímnős, nemtelen, se nem nő, se nem férfi, szuperfelvilágosult gender-selejtek meg mind a fővárosba :D

Két külön ország lennénk, határzár, aknamező, átjárás nincs :D

Azt hiszem, ez mindkét tábornak nagy örömére szolgálna, legalábbis egy darabig, aztán meg rohadt jókat röhögnénk ám rajtatok, amikor rádöbbentek, hogy a kaját nem az irodában gyártják számítógépen a panellakó plázamániás hipszter nyomorultak :DD

Kész öröm lenne nézni, ahogy könyörögtök a kerítés mentén a vidéki tahóknak, hogy legalább egy zsák krumplit adjanak már :DD

2017. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/235 anonim ***** válasza:
95%

209# Oke, de akkor nalatok meg nincs internet, nincsenen technologia, nincs semmi ami a nem letezett 200 eve sem :D Legalabb a neten sem lehetne hallani rolatok. Olyanok lehenetek mint Eszak-Korea :D Az elszigetelt vadon, ahova neha bemereszkedik 1-2 meresz ujsagiro :D


58%-os, tok rendben van, hogy te ezeket szivesen csinalod. Sertegetett ezert valaki? :D Csinald amit szeretsz, ennyi. De arra nem valaszoltal, lakasban akkor mit csinaljon a ferfi? :D Gondolom semmit. Amikor bekoltoztunk es osszeraktuk a butorokat, azokat is egyutt csinaltuk, mert ugy gyorsabb, nem a parom egesz napjat vette el a 8 butor osszerakasa, hanem feleannyi ido alatt megcsinaltunk kulon-kulon x butort. A szobankat is egyutt parkettaztuk le. De a bekoltozes ota kb 1-2 alkalommal vettunk uj butort, meg hatra van ez az, de hagyjuk mar hogy akkor addig o semmit nem csinal, csak evente egyszer felfur egy uj polcot. A csap se szokott minden heten tonkremenni es az egok se egnek ki naponta :D

2017. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!