Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
 211/235 anonim ***** válasza:
0%

#210

Mert te azt hiszed, hogy ezeket a technológiákat a fővárosban állítják elő? :DDDD

Hát, eddig is láttam rajtad, hogy egy elb@s.z.ottul ostoba r1b4nc vagy, de ezzel a dumával még engem is megleptél :DDDDD


Egyébként még ha igazad is lenne, de nincs: gondolkozz már, te kretén, internet nélkül lehet élni minden további nélkül, kaja nélkül viszont nem :DD


Felfoghatatlan, hogy lehet valaki ennyire súlyosan, mélységesen buta :DD

2017. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/235 anonim ***** válasza:
79%
211# Nem, de nektek nem lesz ra szuksegetek a kokorszaki tarsadalmatokban :) Idotok se lenne netezgetni a kezzel mosas meg a tabortuzon fozes kozben :D
2017. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/235 anonim ***** válasza:
9%

Te tutira valami HRs ostobenkó k_rva lehetsz, azok ilyen fogalmatlanok a világról.


Tudod, hogy hány erőmű van az országban? Kb. 35.

Tudod, hogy mennyi van ebből Pesten? 2 darab, ráadásul nagyon kicsik, tehát az általuk előállított energia a főváros energiaszükségletének csak a töredékét fedezi, a lakossági energiafogyasztásnak körülbelül az 5%-át, a közüzemi energiaigényről nem is beszélve.


Még áramotok sem lenne a lakások 95%-ában, te ostoba szar, fűtésről meg nem is álmodhatnátok, tömegközlekedésről pláne nem.

És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy mivel is üzemelne az a 2 erőmű, mert ugye a gázt nem ott bányásszák :D


De beszélhetünk arról is, hogy hány mosógép-gyár vagy gáztűzhely-gyár van pesten, hát egészen pontosan 0 :DDD

Na meg lenne is gáztűzhelyetek, gázotok az már nem, elektromosságot az előbb már szintén kitárgyaltuk.. :D


Szóval ennyit erről, de nyomasd csak tovább a hülyeségeidet, körbeküldtem a kollégáknak is ezt a kérdést, már ők is rajtad röhögnek :DDD

2017. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/235 A kérdező kommentje:

Emberek


[link]

2017. okt. 18. 14:57
 215/235 anonim ***** válasza:
70%

" internet nélkül lehet élni minden további nélkül, kaja nélkül viszont nem :DD "


Akkor eszünk import élelmet, mint javarészt eddig is :)

2017. okt. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/235 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy mi fogunk jobban járni, nem kell a vidéket pénzelni, ugyanis Budapest termeli az ország GDP-jének 40%/-át.
2017. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/235 anonim ***** válasza:
25%

Leszarom hány %-át termeli a GDP-nek, Budapest egy élhetetlen, zajos, būdös város, tele stricikkel, drogdílerekkel, sötétedés után az utcára se tanácsos kimenni.

Köszi, nem szeretném ott nevelni a lányom, pláne nem egy panellakásban megrohadni, inkább élvezzûk a csendes, biztonságos vidéki életet, a rengeteg zöldben ami körülvesz az udvaron.

2017. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/235 anonim ***** válasza:
84%
213# Nem baj, leszarom, ha rohog rajtam a gyartosor mellett par betanitott, munkas proli :D
2017. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/235 anonim ***** válasza:
0%

#218

Diplomás mérnökök mind, mint én, szóval még ezt is benézted :D

Kicsit sajnállak is már, úgyhogy egy jótanács: jobb, ha kussolsz, baby, ebből te már nem jössz ki jól :D

2017. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/235 anonim ***** válasza:
62%
219# Faluban a betanitott munkas is mernoknek hivja magat? Ez aranyos :)
2017. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!