Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka manapság, hogy egy nő tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A mai lányok a gyorskajákon élnek, semmi nem érdekli őket, csak a pénz és a szép ruhák.

Hol vannak azok a házias nők akik finom vacsorával várják a szerelmüket otthon? Ugye mégis csak a nő dolga a főzés.

Nem rég találtam rá erre a blogra és végre felcsillant a remény, hogy vannak még normális lányok.


(helyesírást ne nézzétek, nem ezen van a hangsúly)


[link]


Van köztetek olyan lány aki tud és szeret is főzni, és nem csak a cipők érdeklik? Vagy valaki, aki hasonló blogot vezet? Várom a linkeket!



2017. okt. 16. 19:36
 221/235 anonim ***** válasza:
28%
Ja, lehet nem csak itt vannak foiskolak es egyetemek, de a videkiekkel ellentetben az itteniek ernek is valamit :) Hallottam komoly ceg HR-esetol, hogy a videki diplomasok mennek a pakli aljara es csak vegso esetben hivjak oket :DDDD Egy budapesti egyetemen kiallitott diplomaval azonban olnek erted mindenhol :)
2017. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/235 anonim ***** válasza:
14%
Mond az neked valamit te kretén, hogy hőerőmű?Képzeld, baromi sok mérnök dolgozik ott, azt a mindenit, falun laknak, nyilván ne a te megrögzött panellakás szinteden...
2017. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/235 anonim ***** válasza:
64%
222: Nagyon adom! Ismerek olyat, akinek újra kellett járnia az egyetemet, mert a vidékin nem tanítottak meg mindent, azért nem fogadtál el a diplomáját kb. sehol, ahol igazi pénzt adnak a munkáért. A budapesti diploma viszont mindent visz, külföldön is el lehet vele helyezkedni.
2017. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/235 anonim ***** válasza:
88%
223 Csakhogy itt senki nem utotte meg egy mernok ertelmi szintjet kozuletek, veletek ellentetben ugyanis en ismerek igazi mernokoket. A kollega valaszolo maximum betanitott munkas, olyan szinten all :) Nyilvan ciki leirni, meg egy vitaban nem is mutat jol plane, kb azonnal nevetseg targyava valna az egesz ember es a velemenye, jobb, ha mernoknek allitja be magat. En is ervelhetnek azt allitva, hogy maga a kozgazdasagi miniszter vagyok, unalmamban szeretek gyakorizni, csak az en velemenyem megallja a helyet enelkul is :)
2017. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/235 anonim ***** válasza:
30%
Na persze, a remek egyetemek miatt rinyál rengeteg pesten végzett KISGYEREK, hogy nem tud elhelyezkedni...Nem tud, mert olyan hülye, hogy az már fáj minden munkáltatónak.Szülők kifizetik, a sok kis taknyos meg ellébecolja az éveket.Na ezért nem kellenek sehová.
2017. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/235 anonim ***** válasza:
23%
De nagyra van pár ember ,hogy Pesti 👌
2017. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/235 anonim ***** válasza:
30%

"veletek ellentetben ugyanis en ismerek igazi mernokoket. "


Én is. Magamat, barátomat, testvéremet és sok rokont és kollégát.

Úgy beszélsz, mintha a mérnökök a Marsól jöttek volna :)

2017. okt. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/235 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjatok meg tenyleg?

N25

2017. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/235 anonim válasza:
65%
Én már 5 éves korom óta érdeklődtem a főzés iránt. Most vagyok 18, és bármit el tudok készíteni. Alapvetően szerintem ez nevelés kérdése.
2017. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/235 anonim ***** válasza:
16%

"Én már 5 éves korom óta érdeklődtem a főzés iránt. Most vagyok 18, és bármit el tudok készíteni. Alapvetően szerintem ez nevelés kérdése."


Nem, kérlek... ez - ahogy írtad is magadról - ÉRDEKLŐDÉS kérdése. Első-, másod-, és harmadsorban.

Aztán nevelésé.


Csak hát amíg sok lányt eleve nem nevelt anyuci a női szerepkörre (a pcsameresztés NEM tartozik bele a női szerepbe!), sőt... addig nincs abban semmi meglepő, ha a csajok nem tudnak se főzni, se mosogatni, se takarítani, illetve egy háztartást elvinni.

2017. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!