Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hónap alatt így mennyit...

Egy hónap alatt így mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

1. Napi 500, max. 800 kalória.

2. Egy óra szobabickiklizés

(+egyszer két héten egy csalós nap)



2019. júl. 30. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

500 kalória?

Miből akarsz fogyni? Gondolom, már nincs miből, ha így koplalnod kéne.

2019. júl. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmenyit. Pár nap után összeesel az éhségtől.

De aki ilyen ostoba z csinálja nyugodtan. Csak ne rínyálj ha híztál majd pár kilót a fogyás helyett (mert falási rohamaid lesznek)

2019. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csináltam ilyet, 20 évesen. 1 hónap alatt lefogytam 53 kilóról 44-re, 156 cm vagyok, erős csontú, jó izomzatú az 53 kiló sem sok, de akkor ezt nem így láttam. Az eredménye az lett, hogy 1 kiló kenyeret nehezemre esett hazavinni a boltból. Hosszabb távú következménye pedig, hogy falásrohamaim lettek, kényszeres evővé váltam, felhíztam 78 kilóra, aztán egészséges életre váltottam, sportoltam, normális mennyiségű, jó minőségű kajákat ettem, le is fogytam 57 kilóra. Aztán betegség miatt 50-re. Most vagyok 42 éves és még mindig küzdök az evéssel, az előző munkahelyem nagyon stresszes volt, emiatt elkezdtem zabálni, megint 67 kiló vagyok. Most kicsit visszavettem a kajamennyiségből és újra elkezdtem sportosan élni. Szóval egy "agyalágyult" diétával életre szóló problémákat is lehet csinálni.
2019. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rossz megoldás. Így elsősorban az izmaidból fogsz csak fogyni, nem zsírból!


Sokkal többet kell enned!


Szálkásításnak nézz utána! Ézrend és edzések.

2019. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyit, nagyon rossz ötlet, max pàr deka vizet veszthetsz meg némi izmot. Előbb leszel rosszul az éhségtől minthogy valódi túlsúlyodból fogyni kezdj. Nem éhezni kell a plusz súly leadàsàhoz, hanem megvàlogatni hogy mit eszel. Inkàbb a minőségen kell vàltoztatni. A mozgàs rendben van , de erősíteni sem àrt. Persze ha sok a felesleg akkor egy ideig a lazàbb mozgàs is jó.
2019. júl. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper! Tökéletes recept, hogy egy életre fizikailag és mentálisan is maradandó károsodást szenvedj! Minél tovább kitartasz emellett, annál inkább!
2019. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!