Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire lehet sikeres a...

Mennyire lehet sikeres a fogyásom ha számolom a kalóriabevitelt?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, kb. 168cm és 90kg. A telefonomra letöltöttem az Ételnapló alkalmazást amiben fel tudom írni mikor mit ettem és mennyit. 60kg lenne a célsúlyom.

Ha mozgok is mellé így hatásos lenne ez az egész? Mondjuk futás vagy úszás, itthon súlyzós edzés, ugrálókötél.

Ha nem lépem túl a napi kalóriabevitelem akkor nyugodtan ihatok kávét két cukorral és tejjel? Sajnos erről nem tudok lemondani, ha nem iszok pl. reggel akkor később megfájdul a fejem..

Esetleg aki így fogyott le annak szívesen várom a tapasztalatait, tanácsait. :)



2019. szept. 2. 10:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tegnap reggelire pl. csak egy light joghurtot ettem majd kávéztam. Délben mielőtt munkába mentem fűszeres csirkemell csíkokat csináltam amibe még tettem paradicsomot, paprikát, kígyó uborkát. Majd 2 órától estig két joghurtot ettem ééés ennyi.

Este még éhes voltam, barna kenyérrel tunkoltam ki a lecsót mert nem tudtam megállni aztán zuhanyozás és alvás.

3 műszakban dolgozok, ez is fontos szempont lehet, nem rendszeres az étkezésem, mint másnál mondjuk.

2019. szept. 3. 09:08
 12/14 anonim ***** válasza:
20%
Időszakos böjtöt javasolnék még, hasznos és egészséges :)
2019. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ggmac válasza:
100%

A kalóriaszámítás egy elég primitív rendszer, de kiindulópontnak jó. A lényeg a rendszer és hogy tartod-e magad hozzá.

Csinálj meg 2 hetet, aztán ellenőrizd, hány kg-t fogytál, mennyivel tetszel magadnak jobban a tükörben.

Ha pedig működk, akkor folytasd.

2019. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tippeket, tanácsokat, mindenkinek ment a zöld pacsi. :)
2019. szept. 10. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!