Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyjak tovább?

Hogyan fogyjak tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly november 8.-án kezdtem el odafigyelni az étkezésemre, februárban edzeni is elkezdtem. Azóta 74kg-ról 63-ra fogytam. Sajnos május felé ez a tendencia teljesen megállt. Se a centik, se a mérleg meg sem mozdultak. Emiatt szeptemberben abbahagytam mindent. Azóta tartom a súlyomat, pedig nagyon durván visszaálltam az egészségtelen étkezésre.

Szeretném újrakezdeni, de úgy érzem, hogy felesleges, mert ha rendesen eszek, ha nem, akkor sem történik semmi. Tudnátok esetleg tanácsot adni, hogy mit változtassak, vagy mire figyeljek jobban, hogy megint beinduljon a folyamat?

20 éves vagyok, 170cm és heti 2-3x edzettem, evés terén 1600kcal volt kb.amir bevittem. Fehérjét (Iso Whey Zero) és L-Carnitinet használtam. Jelenleg nagyon skinny fat vagyok, vagyis van bőven felesleg és plötyi is vagyok.



2019. nov. 17. 01:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha ennyire nem fér bele az idődbe, és kaját se tudsz vinni, az úgy nagyon nehéz. A reggeli otthoni edzések jók, akár kardiózni, akár erősíteni is tudsz. Viszont ha nem alszod ki magad, akkor nem regenerálódnak az izmaid edzés után, ami komoly probléma.

Szerintem azzal kezdd, hogy megnézed, nincs-e lehetőséged más munkahelyre. Nem tudom, mit csinálsz most, mennyire van köze pl a tanulmányaidhoz. Ha egyáltalán nincs, csak a pénz kell, akkor kezdj el nézelődni egy jobban fizető hely után, hogy ne legyen szükséged kettőre. Ezzel máris felszabadulna némi időd, ami sokat segítene úgy mindenben. Tudom, könnyű ezt mondani, de sajnos ha se időd nincs edzeni, se lehetőséged a kajatárolásra, akkor muszáj ezzel megküzdened először, mert az abszolút nem egészséges és nem is célravezető, ha nem pihensz, és nem eszel rendesen.

Ha ez sikerül, és esetleg ezzel már a cuccaid is kevesebb helyet foglalnak, akkor onnantól lehet tovább építkezni: hűtőtáska, hőtartó dobozok, edzés...stb.

Milyen lesz a következő féléved az egyetemen? Lesznek-e lyukas óráid? Van-e az egyetemnek sporttelepe a közeledben? Ilyesmiknek nézz utána (tudom, még szorgalmi időszak van, de azt be tudod saccolni, hogy milyen óráid lesznek, és mennyi, ha sikeresen elvégzed a félévet).

2019. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!