Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak tovább és...

Hogyan fogyjak tovább és tartsam meg azt a súlyt?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, ~175cm.

Régen nagyon nem figyeltem arra mit eszek, ezért volt rajtam bőven felesleg, 67-68kg körül mozgott a súlyom.

Elkezdtem figyelni a normális étkezésre, kalóriaszámlálást stb + kicsi korom óta rendszeresen sportolok. Így lefogytak viszonylag gyorsan 64 kiló körülre, de innen egyszerűen majdnem egy éve nem ment tovább akármit csináltam

Most beteg voltam, 2 hétig alig bírtam enni, végre lefogytam 61 kilóra. Az álomsúlyom olyan 58-60kiló lenne. Viszont már jól vagyok, tudnék enni, de félek ha most megint elkezdet normálisan enni akkor visszahízok mindent..

hogyan tudnám leadni a maradék pár kilót és megtartani azt a súlyt?



2019. nov. 7. 14:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az elgépelésekért
2019. nov. 7. 14:29
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Bizony vissza fogsz, mert a betegség alatt elsősorban az izmaid épültek le. Ha semmit nem teszel, akkor visszaszeded ugyanazt a súlyt, de izom helyett zsírból. Vagy esetleg csak a kiürült beleid és kiürült szénhidrátraktáraid miatt mutat kevesebbet a mérleg. Egyik sem valódi fogyás.


Normális a súlyod, abból nem kéne leadni, sőt a 64 kg a megfelelő neked inkább. Sportolnod kéne, formásodni, izmosodni. Így lehetsz vékonyabb, úgy, hogy közben normálisan is eszel.

2019. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szépen lassan állj vissza a régi étrendedre! Ne félj enni, halgass a szervezetedre, hogy mit kíván, mert egy ilyen hosszú betegség után szükséged van sok vitaminra és ásványi anyagra. Próbálj sok zöldséget gyümölcsöt, sovány husit enni, de ha másra vagysz, akkor kivételesen engedd meg magadnak, de ne egyél sokat, hogy azzal se terheld meg a szervezeted! Aztán 1-2 hét múlva kezdheted jobban szabályozni, mit eszel!
2019. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az álomsúlyod akkor lenne jó, ha tíz centivel alacsonyabb lennél.
2019. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Diétázz és sportolj! Dobd ki a mérleget, inkább mérd le a csípődet, derekadat, combodat! A BMI szerint tökéletes a súlyod, nem hinném hogy kövér vagy. Mindenesetre próbálj meg izmot építeni, akkor lehet pár kilóval több leszel, de sokkal karcsúbb is, és nagyon csinos!
2019. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!