Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Érdemes kalóriát számolni 16...

Érdemes kalóriát számolni 16 évesen?

Figyelt kérdés

Mindig is duci kislány voltam. Először 13 évesen fogyókúráztam, ekkor lement 5-6 kiló, amiből azóta visszahíztam 2-t. Kalóriát számoltam, csak a végén már túlzásba vittem, erről szólt az életem,és kialakult egy kisebb evészavar. ( Napi 800-1200 kcal-t ettem, és heti többször volt falásrohamom stb.)

Most újra diétázni szeretnék, csak félek, hogy megint ez lesz. Úgyhogy arra gondoltam, hogy nem számolok kalóriát,,csak" egészségesen étkezek (fehérliszt, cukor minimális fogyasztása, sok zöldség, sovány húsok stb.), sportolok.

Jelenleg 60-62 kg vagyok, és 162 cm. Nyárig szeretnék fogyni 5-6 kilót, formásodni. Heti 3-szor futok, és 3 röpi edzésem van.

Ti mit ajánlotok? Kell számolnom a kalóriát vagy elég az egészséges étkezés?



2019. dec. 5. 17:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
8. Hiàba lett lepontozva a 7-es, igaza van. És nem azt írta, hogy semmire ne figyeljünk oda.
2019. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ☺️
2019. dec. 9. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!