Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha napi 1000 kaloriat eszek,...

Ha napi 1000 kaloriat eszek, es melle kb 50 g szenhidratot, az jo dieta alatt?

Figyelt kérdés
Szoval,probaltam az atkinst,de nem lett sok eredmenye,1100 kcal felett nem fogyok,barki barmit mond.Szerintetek ez igy jo lenne?Persze,nem mindig 50 g lenne,hanem 20-50 gramm korul.Mellette napi 2 liter viz,9000 lepes es heti 3-4x 20 perc ugralokotel.
2020. febr. 7. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Egyél normálisan, ne koplalj. Mellé normális edzés. Lépés? Mindenki lépeget napközben a hétköznapi mozgásokkal is.
2020. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Én kb. 15 éve próbáltam ki az Atkins diétát (a könyvet is elolvastam). Az első szakasz nekem túl szigorúnak tűnt, úgyhogy ha jól emlékszem, a másodikkal kezdtem. Csak a szénhidrátot számoltam, kalóriát nem, sok zöldséget ettem (pl. karfiol, brokkoli), zsírt és fehérjét annyit, hogy rendesen jól tudjak lakni. Mellette kétnaponta 1 órát tornáztam. Úgy mentek le rólam a kilók, hogy csuda.

Jelenleg low carb étrenden vagyok, nekem ez is nagyon bevált.

Szerintem is emelned kellene a fehérjén és a zsíron is, mert ez már kb. ketogén szint.

2020. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom!
2020. febr. 8. 20:57
 14/16 anonim válasza:
47%
Ha a szénhidrátra érted a ketogén szintet, azzal egyet lehet érteni, de a kérdező étkezése nem ketogén étkezés. Ott több minőségi zsiradékot kell enni, hogy a szervezet abból állítsa elő az energiát. Az előttem szólók leírták, hogy ehhez kell bizonyos mennyiségű fehérje is. Növeld a napi kalóriát, mert így a szervezeted tartalékoló üzemmódba van, ez csak a hízást segíti elő, mert enyhe túlzással kb még a vizet is megpróbálja elraktározni.
2020. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20 perc ugrálókötél semmi? jó van fiam te sem sportoltál még keményen
2020. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
van az a műsor az élet 250 kg felett még ott sem ajánlanak a fogynivágyóknak 1200 kcal alatti étrendet , akkor neked mire fel az 1000?
2020. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!