Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Igy le lehet fogyni?

Igy le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Napi 90-100 gramm közötti lassú felszívódású szénhidrát fogyasztása, és kb napi 6-700 kalória bevitele. Kb 1hónapja eszek így, de csak 1,5 kiló ment le, pedig havi 3 kilót akarok ledobni. 3-4 x eszek egy nap, heti 2x edzem.

Amiket teljesen elhagytam (egy életre valószínűleg)

Kristálycukor

Fehér lisztes ételek

Fehér rizs

Krumpli

Zsíros húsok

Cukrok, csokik, sütik (fogyókurásat is) cukros üdítők stb

Sok zöldséget eszek és almát vagy zabpelyhes natúr joghurtot nasizom néha



2020. febr. 13. 15:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
164 cm/ 64 kiló, NEM fizikai munkát végző lány.
2020. febr. 13. 15:17
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Napi 600-700 kalória veszélyesen alacsony érték, nem szabad ilyen drasztikus fogyókúrát végezni. Ha tudod is tartani, nem lesz minőségi a fogyásod.
2020. febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt nem direkt csinálom de szoktam számolgatni a kalóriákat, es nap végére ennyi jön össze, tudom hogy kevés. De
2020. febr. 13. 15:23
 4/11 A kérdező kommentje:
De ezen próbálok javítani hogy tobb kalória legyen, es nagyjabol maradjon a ch
2020. febr. 13. 15:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Leirod egy napod?

Az a baj, ez nagyon keves. 170/65rol indultam elkezdtem egyre kevesebbet es kevesebbet enni es mindent sorjaba kizarni. 45 kg lettem. Allandoan eheztem, faztam, nem volt erőm, nen tudtam aludni, azt hittem meghalok. Majd egy nap nem birtam es bezabaltam minden tiltott etelt. Onnantol kezdve minden heten jelentkezett a zabaroham, buntudat miatt bapokig koplaltam majd faltam, koplaltam, faltam majd elkezdtem hanytatni magam. Ne csinald, nagyon nehezen lehet belole kimaszni. Most eltelt 4 év, azota 63kg vagyok es a falasrohamok mindig jönnek, nagyon nehéz megallni de muszaj

2020. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rossz ötlet a masszív koplalàs. Hidd el, tapasztalat. Vissza fog ütni.
2020. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

2-3 teljes kiőrlésű toast kenyér bundáskenyérként, vagy csirkemell sonkával, vagy virslis tojasrantotta (2 kicsi tojásbol) ezek mellé mindig eszek paprika paradicsom uborka. Ez bőven elég nekem.


Ebédnél kb mindent eszek mint ezelőtt, csak arra figyelek higy a hozzávalók egészségesek legyenek (teljes kiőrlésű alapanyag, kevés zsír, meg ilyenek, es a mennyiség közepes, nem pukkadok ki a jóllakottságtol, de nem maradok ehes, es nem ehezem meg 1 ora mulva újra.


Vacsi elég változatos, van hogy 2 virsli zöldségel, natúr joghurt, alma narancs kombo, 1 toast kenyér csmell sonkával, meg ilyenek, de itt mar kevés a mennyiség.

Viszont azt nem szamolom bele h pl ha zsírban sütök valamit akkor mar több lesz a kaloria értéke, tehát ha úgy vesszük akkor a leirtnal valószínűleg több a kalória bevitel


Tippeket szívesen várom

2020. febr. 13. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont azt nem szamolom bele h pl ha zsírban sütök valamit akkor mar több lesz a kaloria értéke"


Pedig az elég sok, szóval így lehet, hogy kijön egy minimális 1000 körüli bevitt kalória. Már a serpenyő aljára öntött pici olaj/zsír is simán lehet 100 kcal.


Szóval akkor ezért vagy még életben :-) De akkor is ettől még több kéne. Nincs olyan sok felesleged, hogy ilyen gyorsan fogyjál, vagy ha ragaszkodsz hozzá, akkor heti 2 edzés kevés (de nem ajánlott sietni).

2020. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
A 600-700kcal, az inkább 1100-1200kcal szerencsére, durván alulbecsülsz. A 1,5kg fogyás pedig nagyon jó eredmény.
2020. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tönkre akarod cse..ni a hormonhaztartasod, ir-re és pcosra vagy, nyomasd. Inkább edz és ne egyél 1200 alatt de az is kva kevés. A szénhidrát nem ellenség, az üres kalóriák az ellenségek
2020. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!