Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt tudok radikális...

3 hónap alatt tudok radikális változást elérni 66 kg-ról indulva heti 6* 1 óra saját testsúlyos edzéssel,2* fél óra súlyzós edzéssel és 3*1 óra kardió edzéssel, amiből 2 intervallum?

Figyelt kérdés
1400-1500 kalóriát eszem naponta,főleg a sport részét véleményezzétek légyszi!Lehet feszes, tónusos,enyhén izmos,vékony testem 3 hónap alatt a fentebbiektől?A fehérje napi 80-110 g között van,a ch is max 120-130 g naponta,de inkább kevesebb.1 nap pihenőnapom lesz minden héten.Nagyon fontos,hogy 3 hónap múlva magamhoz képest bomba alakom legyen,lesz egy fontos esemény.Jó lesz így?Vagy változtassak valamit az edzésterven?
2018. febr. 11. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen,az intervallum nem egyszerre 1 óra,hanem 2* 30 percre elosztva,azt kifelejtettem.
2018. febr. 11. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább a testépítésben értenek hozzá, mindenesetre ennél több edzés tuti nem kell, elég sok edzést beterveztél.

Izmosodást nem várnék ilyen kevés kalóriával, fogyást igen. Mi a célod, mennyi most a felesleged? Zsírt sokat lehet veszteni 3 hónap alatt, izom viszont akkor is viszonylag kevés jönne, ha 1000 kcalt rádobnál és igazán jó az edzés, ahhoz inkább évek kellenek, persze némi fejlődés hónapok alatt is összehozható, de nem tuti, hogy mások észreveszik (ez sok tényezőtől függ. ha felesleged van, inkább a zsír mehet le és ha kezdő vagy, esetleg feljön egy pici izom, de kezdőként el is lehet rontani az edzést, az sem tuti, hogy bírni fogod, ha mondjuk eddig nem edzettél semmit, genetika, ésatöbbi).

2018. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Amúgy azért ide írtam,mert főleg fogyás a célom.Nem akarok tömegelni,mert van rajtam sajnos 10 kg zsír is.Fogyni szeretnék,mint már említettem,de egy kicsit izmosodni is.Tudom,kevés a kalória ahhoz,de azt reméltem,hogy a saját testsúlyos edzések és a súlyzós edzések,illetve a magasabb fehérje bevitel segít abban is,hogy formás legyek,legyen egy kis izmom is amellett,hogy vékonyodom.Nem akarok extrém izmokat pl 1 év múlva sem,nekem az nem tetszik,de egy kicsit azért szeretnék "felszedni magamra".Amúgy nyilván nő vagyok,de a kezdő súlyomból,és a fogalmazási stílusomból szerintem már amúgy is kiderült. :D
2018. febr. 11. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Extrém izmokat még pasiként is nagyon nehéz összehozni, nemhogy nőként. Szóval ezen nem kell aggódnod.
2018. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2:Ezért nem is aggódom.Inkább amiatt aggódom,hogy semmi izmot nem sikerül összehozni,pláne szálkásító étrend mellett,hiába van súlyzós edzés és viszonylag magas fehérje bevitel!😅
2018. febr. 12. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdőként valami kis izom összejöhet, de ezt tényleg nem lehet így megmondani (gondolom, genetikafüggő is, hogy meglátszik-e, illetve ha elrontod az edzést, mert még nem értesz hozzá eléggé, akkor is bukta a dolog) s 3 hónap alatt egy fiatal, jó genetikájú, remekül edző, evő és pihenő, többletben evő, tesztoszteronban bővelkedő srácnak is alig jön fel pár kiló... Úgyhogy a fogyás lehet látványos, az izmosodás biztos nem.
2018. febr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi kaja mellé szerintem ez túl sok edzés. Összesen heti 4 edzés elég (súlyzóssal és saját testsúlyossal együtt), plusz a kardió, de abból is elég 2x45 vagy 3x30 perc. Vagy egyél többet, és akkor mehet ennyi sport. Minimális izmosodás lehet, de mivel nincs nagy túlsúlyod, heti max 0.5 kiló fogyásban érdemes gondolkodnod, ami ~7 kilót jelent 3 hónap alatt. Ha nem vigyázol, nem hogy nem izmosodsz, hanem még vesztesz is belőle.
2018. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!