Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriával sikerült...

Hány kalóriával sikerült lefogynotok? Mennyi idő alatt fogytatok és mennyit? Mozogtok is mellé? Ha igen mit és mennyit? Kort, nemet, magasságot, kezdő súlyt, mostani súlyt és célsúlyt is írjátok légyszi!

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 00:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Olvass vissza kedves. 82 kilót fogytam. Szerinted?
2021. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Persze😂 ilyen szemetekkel 😂
2021. márc. 4. 19:33
 13/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem kérdeztél semmi konkrétat, csak hogy miket szoktam enni. Amit felsoroltam, általános lista volt arról miket eszem. Sehol nem írtam, hogy minden nap szalonnát és kolbászt eszem. De attól még szoktam enni. Ahogy heti 6 alkalommal zöldségeket és húst is eszem ebédre. Meg havi 2-3 alkalommal SZÉNHIDRÁTCSÖKKENTETT tésztát is eszem.

Kicsit tájékozódj mielőtt nevetségessé teszed magad.

Csak szólok, hogy a zsír alapú szénhidrátszegény étrend nem ördögtől való, pont az ellenkezője. Rengeteg embernek segít a fogyásban.

De annak aki még mindig ott tart, hogy zsírfóbiás, meg kalóriafóbiás, azzal nem vitatkozom, mert nem érdemes.

2021. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni szénhidrát csökkentett tésztát?
2021. márc. 4. 20:33
 15/26 anonim ***** válasza:
Update boltokban,( nekem az ízlik a legjobban), de van más márka is, diawellness a neve. Azt neten lehet rendelni, hogy bolti forgalma van e azt nem tudom. Én mikor kipróbáltam, azt netről rendeltem, de az íze nem tetszett, ezért vettem inkább a másikat. Az update boltban van kész tésztagolyó is amiből lángost, pizzát is lehet sütni.
2021. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem miért kinlódtok a kalóriaszámolgatással. Szénhidrát diétát csináljatok, mint ahogy a 13as is aki tulajdonképpen emiatt tud jól fogyni.

Szénhidrát cukorrá bomlik, cukor nelkül nem működik az agy, izmok, stb, de a cukortöbblet amit nem használ fel a szervezet, zsírként lerakódik. A szénhidráttól hizunk el!

Csak annit kell tenni hogy 150-180 gramm/napnál több szénhidrátot ne egyél egy nap. Mindenre rá van irva mennyit tartalmaz 100 gramm, az alapanyagok szénhidrát tartalmát meg tudod nézni a netről. Heti 1 kilót is le tudsz adni ezzel a diétával. Egész életemben próbáltam lefogyni, de hiába. Ezzel a diétával még a fotelben is fogyok. De sporttal megspékelve sokkal többet is le lehet adni.

Csak próbáld ki 1 hónapig. Meg fogsz lepődni.

2021. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

16. Én is csak kínlódtam régen a kalóriamegvonással. Nem ment. Pont ezért tértem át LCHF- re ( kevés szénhidrát, sok zsír) és több fehérje is, ezért is vagyok kitartóbb mint bármikor. Igaz én beteg is lettem, ezért 80-90g/ nap szénhidrátot tartok.

2., 11. 13. is én voltam.

2021. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

16 vagyok. Terhességi diabéteszem lett, kénytelen voltam ch diétázni. Repültek rólam le a kilók,hétről hétre,koplalás nélkül, ekkor jöttem rá hogy mennyire rosszul próbáltam eddig lefogyni.

Pontosan ahogy irod, fehérje bevitel és kevesebb ch.


80 gr nem túl kevés? Igaz nem irtad milyen betegséged lett,ami megköveteli ezt az alacsony szintet.

Mielőbbi gyógyulást kivánok.

2021. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#18 és hogy van a baba? Ha nem haragszol hogy megkérdezem, mit szóltak a szüleid hogy 16 évesen teherbe estél?
2021. márc. 4. 23:23
 20/26 anonim ***** válasza:
:) nem 16 éves, hanem a 16. válaszoló.
2021. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!