Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriával sikerült...

Hány kalóriával sikerült lefogynotok? Mennyi idő alatt fogytatok és mennyit? Mozogtok is mellé? Ha igen mit és mennyit? Kort, nemet, magasságot, kezdő súlyt, mostani súlyt és célsúlyt is írjátok légyszi!

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 00:30
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#18 te miket eszöl általába?
2021. márc. 4. 23:49
 22/26 anonim ***** válasza:

Hiperinzulinémia, túl sok inzulint termel a szervezetem mert inzulinrezisztens vagyok, olyan állapotba kerültem amikor már a sablon 160 grammos ch diéta amit általában IR- re javasolnak, már semmit sem ért, nem tudtam fogyni, mert a szervezetemnek az a ch bevitel is sok volt. Így dietetikusi javaslatra 100g alá mentem tartósan, és bejött:) 80-90g nem kevés egyáltalán, nekem legalábbis nem, én nagyon jól érzem magam, különben nem tudnám 2 éve tartani gond nélkül, és én már így élek, nem fogok rajta változtatni. Nekem ez egy êletmódváltás.

Régebben, Kalóriaszegény diétákat max pár hónapig tudtam tartani aztán feladtam, mert folyton éhes és fáradt voltam mellette, Nem ment. Mert hát nem csak az számít fogy- e valaki, hanem az is, hogy egy bizonyos életmód ( étrend ) mellett milyen az életminősége az embernek. :)

2021. márc. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

1500-1700 kcal. Heti 4 súlyzős edzés, heti 5 kardió(60p futás)

Én inkább a teszt mozgást növelem, mivel imádom, minthogy a kaján csökkentsek sokat. Arra figyeltem hogy magas legyen a fehérje bevitelem, illetve a Cht ingadoztattam. Ezt úgy értem, hogy mondjuk egy nap ettem 2g/tskg Cht-t, majd 1,5,1g/tskg-ot. Egy héten egyszer mindig volt egy magasabb chs napom, mert ennyi edzés mellé az 50gos szénhidrát bevitel hosszú távon tarthatatlan. Mindig akkor volt a magasabb chs nap, amikor már éreztem, hogy nagyon erőtlen vagyok, kell egy kis energia töltés. (általában hétvégére esett, így olyankor többmindent megengedhettem magamnak)

Mindent helyettesítettem

Szaffis sütik-sima süti helyett

Protein szelet-csoki helyett.. Stb. Ezeket csak néha, a magasabb chs napon.

Persze legtöbbször az alap szálkásító kaja összetevőket ettem: mint a tojás, hús, hal, rizs, zöldségek, savanyúságok.. Stb.

Nekem ez vált be.

Szempont volt nálam az izomzatot megőrzése is, illetve annak fejlesztése. Zsírból akartam fogyni, így lassan fogytam. Kb 4 hónapja tartom ezt a fajta étkezést, edzést és - 7kgnál tartok, zsírból!!

2021. márc. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindent eszek, amit csak szeretnék. DE! Egy nap 160 gramm szénhidrátnál többet nem. Ezt szétosztom napi 5 étkezésre igy reggelire 30gr tizórai 20gr ebéd 50gr uzsonna 20 gr vacsora 40 gr.

2 étkezés közt nincs nasi vagy csipegetés.


Ha pl ebédre krumplit szeretnék enni husival akkor kiszámolom mennyi krumplit ehetek, a husiban nincs szénhidrát ha panir nélküli, salátában minimális ha natur. Hozzá vizet iszok vagy cukormentes üditőt vagy teát. Ihatnék cukros üditőt is, de akkor annyival kevesebb krumplit ehetnék.


Ez a diéta azért jó, mert nem kell éhenhalni mellette, egy idő után ránézésre is meg tudod saccolni az adagokat,és nem kell már mérleg hozzá.

2021. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
22, sajnálom. Igaz nekem csak terhesség alatt állt fenn a gdm, és a végére inzulin is kellett, teljesen át tudom érezni a helyzeted. Viszont az nagyon jó ha diétával karban tudod tartani :)
2021. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
#23 a rizs nem hizlal?
2021. márc. 5. 11:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!