Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi segítené a fogyásomat?

Mi segítené a fogyásomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sosem írtam kérdést még ide, remélem kapok majd válaszokat. :) Egy 17 éves lány vagyok 175cm/64kg. Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy mi segítené a fogyásomat.

Már február elsejétől oda figyelek a kalória bevitelemre (napi 1400 megvan), sikeresen le is adtam nagyjából 1,5kgot. 55kg a célom, aztán majd izmosodni szeretnék. Esetleg tudnátok írni valamilyen diétát, vagy edzést nekem, ami segíthetne a kicsit gyorsabb fogyást? Youtube videó is megteszi, egyedül a futást nem kedvelem (sétálni viszont szoktam, heti 3x 10km).

Köszönöm szépen előre is!



2021. márc. 14. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Gyorsítani úgy lehet, ha növeled a kalóriahiányt. Ennek két módja van:

1. kalória csökkentése

2. energiafelhasználás növelése.

Gyalogolj például heti 6 alkalommal, de az erősítő edzés is jó ötlet. Ilyenből tucatszámra van a Youtube-on, tessék, két példa:

https://www.youtube.com/watch?v=39-bD3u8Jfg

https://www.youtube.com/watch?v=qnw_lAP0HkQ

Amúgy az 55 kiló lehet, hogy kicsit kevés a te magasságodhoz.

2021. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2021. márc. 14. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

A 64 kiló abszolút ideális a magasságodhoz. Én nem kezdenék el semmilyen megszorító, önkorlátozó diétát a helyedben, mert annak sosem lesz vége, és nagy az esélye annak, hogy hosszú távon inkább hízni fogsz tőle, mint fogyni.


Ha változtatni szeretnél az étrendeden, akkor egyszerűen mozdulj a zöldségek irányába, de ne számolgass, ne méregess! Csak éld az életedet.

2021. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
55kg túl kevés, izmosodni nem azután kell, hogy lefogytál pálcikára, hanem közben. Az izmok segítenek a zsírégetésben (már a meglétük növeli az alapanyagcserét), s az egészséghez is szükségesek. Ha csak fogyózol, akkor izmot veszítesz, így még távolabb kerülsz a célodtól.
2021. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Beteges anorexiás, ennek aztán lehet magyarázni. Beütött a Biotech plakáton látott photoshopolt egyed 😀
2021. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. <3 Kedves ötös, nem tudom ki ártott neked és azt sem tudom, hogy miért nevezel engem anorexiásnak. Ez egy komoly betegség. Én csak formába szeretnék jönni, jobban szeretnék kinézni s tanácsot kértem, mivel kezdő vagyok. De ha neked így jobb, írj ilyet, miközben kb. semmit sem tudsz rólam.
2021. márc. 14. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Hála az égnek :-D Egy gonddal kevesebb :-D Sok sikert csontkollekció! :-D
2021. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves darkraven39! Te valami szörnyű troll lehetsz, mert minden 2. fogyókúrával kapcsolatos kérdéhez valami rosszindulatú, bunkó kommented van. Miért, te tökéletes vagy? Néha nem árt néha az embernek magában rendbetenni a dolgokat.
2021. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A sportolás mennyiségét növelheted, az segít. A kalória amit beviszel kissé kevés, de 1400-1500 még szerintem tartható. Figyelj, hogy fehérjét is vigyél be eleget.
2021. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy darkraven39 te mit osztod az észt mindenhol,amikor te is írtál már ki itt kérdést hogy fogyjál e még, miközben a képen tök sovány voltál. Meg amit leírtál hogy eszel,az is kevés volt.

De érdekes neked normális válaszokat írtak, te meg mégis mindenhol csak trollkodsz.

Kérdező:ne hallgass ilyenekre,kicsit se vagy anorexiás. Csak itt valamiért mindenkit annak kiáltanak ki aki nem 100+kiló de szeretne jobban kinézni

2021. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!