Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálásban kérnék...

Kalóriaszámlálásban kérnék segítséget, extra bénán számolgatok! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Ezer éve halogatom a kalóriaszámlálást, mert egyszerűen utálom csinálni! Kipróbáltam sokminden más fogyókúrás praktikát, de mindig is tudtam, és most is beláttam, hogy kalória számolgatás nélkül nem lehet rendesen csinálni. Kétségbe vagyok esve, nem akarok számolgatni! Bajom is van a számolással, lehet hogy diszkalkuliás vagyok! Segítsetek, van valamilyen applikáció, vagy weboldal ami nagyon egyszrűvé teszi? Bármilyen tippnek örülök! Ne nézzetek hülyének légyszi.

2021. márc. 24. 15:47
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Én csak olyat eszek amit én csinálok, a tahinit is magamnak csinálom.
2021. márc. 26. 16:46
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellene, hogy sok baj legyen belőle. Én 1 evőkanál tahinit (ez bolti) teszek egy házi humuszba és lesz vagy 500 gramm belőle. Az elenyésző zsír mennyiség.
2021. márc. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jó, én megeszek simán 3 szelet kenyeret fél centi vastagon kent humusszal, néha négyet is. Imádom a friss kenyeret, én sütöm, rozsos (nem rozs, csak rozsos), és telrakom napraforgómaggal, vagy tökmaggal, mert így szeretem. Szóval ez bazi sok kcal lehet, és ez csak egy étkezés. Ilyeneket toltam. Mostanában ráálltam hogy fél kiló csicserit beáztatok, a feléből humusz lesz, másik feléből meg falafel :D imádok enni sajnos. Na de erről most szépen leszokom! ^.^
2021. márc. 26. 23:11
 24/24 anonim ***** válasza:
Ne rakd tele olajos magvakkal, azok persze, hogy hízlalnak.
2021. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!