Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan extra nagy méretű...

Van olyan extra nagy méretű /+150 kg-os/ hölgy,aki fogyókúrázik,de nem sikerül hosszú távon lefogynia?

Figyelt kérdés

Miért nehéz a komolyabb fogyás hosszú távon?

Mi jobb,az állandó túlsúly vagy az ingadozó +-40-50 kg fel-le?



2020. nov. 5. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sem sikerül. Én egy idő után mentálisan adom fel. Hiába megy jól, hiába fogyok. Egyszerűen elkezdek összevissza enni ès abbahagyom a sportot. Nincs hozzá kedvem, feladom.
2020. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert a hosszútávú fogyásnak életmódváltás a neve. Egyébként mindenki képes rá, kérdés csak az, hogy erősebb-e a vágy a normális alakra, mint a kajálásra. 10-ből 9-szer bizony a kaja nyer, az 1 szerencsés pedig megváltoztatja az életét. Nem arról van szó, hogy nem sikerül, hanem arról, hogy nem akarjátok eléggé.
2020. nov. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

2: mekkora volt a legnagyobb testsúlyod eddig? Szemmel láthatóan nem tudod milyen ekkora terhet cipelni.


A kérdésre is válaszolva, mentálisan ez hihetetlen energiákat igényel, főleg, hogy a legtöbb túlsúlyos ember érzelmi evő.

2020. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok túlsúlyos,de volt több nagyon kövér kedvesem.

Tudom mennyit küszködtek a fogyással. Aki nem járt hasonló cipőben,az könnyen kritizálja a kövéreket.

2020. nov. 5. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

148kg-ról indultam 1,5 hónap alatt lementem 138kgra,majd 1 hónapot szenvedtem mire 135kg lett. Nagy volt a boldogság de nem sokáig. Itt megállt és megsem mozdult. Egy idő után bekattantam hogy akkor miért is csinálom. Időközben rájöttem hogy stresszevő vagyok. Annyira rágörcsöltem hogy le kell fogynom hogy csak zabaltam. Vissza híztam 139kgra. Most egyelőre újra beindult és 137kg vagyok jelenleg. Igyekszem nem rástresszelni de nagyon nehéz teljesen megváltoztatni a régi életmódot.

2020. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
3-as: 160 kg, kérlekszépen. Fogytam egy keveset, lementem 153-ra, és most 3 hónap alatt 23 kilót fogytam. 196 cm-es kidobó vagyok. Még valami?
2020. nov. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Sok oka lehet annak ha valaki nem tud tartósan lefogyni. A többség egyébként nem tud. Rossz módszer/ belefáradnak/ teljesen elfogy a motiváció satöbbi.

Az én legnagyobb problémám a sok közül, az volt, hogy olyan módszereket eröltettem magamra, amiket hosszútávon élhetetlennek éreztem. De egyszerűen nem ismertem más módot, csak azt ami a csapból is folyt és mindenki szajkózott, kevés kaja, kalóriaszegény étrend. Nekem ez kínszenvedés volt. Soha nem tudtam úgy komolyabb eredményt elérni.

Aztán ez megváltozott, elérkeztem egy olyan pontra, amikor vagy komolyan utána járok ennek az egésznek és találok valami élhető megoldást, ami számomra jól működik ezért életem végéig tartani tudom, vagy meghalok. Ismereteket gyűjtöttem, aztán elindultam egy olyan úton ami számomra élvezhető, és élethosszig fenntartható.

170 kilóról indultam, most vagyok épp 102. Azaz -68 kilónál járok. 20 hónapja kezdtem, szóval nemsokára 2 éves lesz az új életem:)

2020. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Én végig jojóztam az életem. A legmagasabb súlyom 158 kiló volt. Többször jártam 120 közelében de mindig visszahíztam.

Meguntam, megcsináltattam a gyomor bypass műtétet. 3 éve 85 kg vagyok. Se fel, se le. Egy életen át lehetetlen lenne máshogy, önerőből megtartani.

2020. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!