Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan motivaljam magam hogy...

Hogyan motivaljam magam hogy fogyjak?

Figyelt kérdés

Leírom a történetem, megköszönném ha elolvasnád és válaszolnál, fontos lenne.

Tavaly neki láttam egy kalóriaszámolgatós fogyókurának.

Lefogytam 6 kgot pontosan elég is volt. Fél évig tartottam a súllyom de utánna nem birtam, elkezdtem többet enni. Vissza híztam a 2x ét.

Hónapok óta minden nap úgy fekszek le hogy “ holnaptól elkezdem!”

egész nap megy is, de esténként esélytelen hogy nem cseszném szét. Olyankor mindig eszek rágcsit, édességet.

A kérdésem az, hogy mi tévő legyek? Nagyon leszeretnék már fogyni!!!



2021. szept. 15. 22:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Na álljon meg a menet! Úgy vagy 54 kiló, hogy 12 kilót híztál? Te normális vagy? Most jó a súlyod, maradj így. Ezért nincs motivációd, mert NEM KELL. Edzzél, egyél és érezd jól magad.
2021. szept. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Miből gondolod, hogy fogynod kell? Magadtól ennyit nem tudsz, hogy ez hajszál pont az ideális súly? 60-10%=54. A 100-on felüli centikből. Megértél egy pszichológusra, szólj anyukádnak, hogy szorongás és önbizalomhiány miatt keressen egyet.
2021. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%
Igen kell motivació. Pl tegyél ki egy képet magadról ahol sovany voltál, vagy masról amilyen szeretnél lenni. Sajnos a dieta is penzbe kerül, te tudod ha túl vagy rajta, azt hogy csináltad? Csak a nasi maradt ki?
2021. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
19%
Ha fogyni szeretnél, egyél sok gyümölcsöt és igyál 2.5-3 liter vizet naponta, segíti az emésztést, tényleg csodákat tesz! Én szakaszos futással kezdeném, amíg elérsz A-ból B-be, addig 1 percet kocogsz, 1 percet sétálsz. Nem megerőltető, de nagyon hasznos.
2021. szept. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért híztad vissza, mert a szervezeted nem bírta, hízni akart. Egyszerűen ez nem egy természetes állapot, túl kicsi a súlyod a magasságodhoz képest. Ne akarj anorexiás lenni. 160 centihez 54 kiló jó. 50 alá ne menjél. Inkább figyelj az egészséges táplálkozásra és rendszere testmozgásra. Nem fogyókúra kell, hanem életmódváltoztatás. Amit tartani tudsz életed végéig.
2021. szept. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Rendben:)

Akkor ha a nasikat/egeszsegtelen eteleket kihagyom az etrendbol es heti 2x eljarok futni akkor az jo?

2021. szept. 19. 23:06
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesnek egészséges. Ha emellett eleget eszel, és jó felé kajákat nagy részt, akkor nagyon szuper. Ne akarj alulsúlyos lenni, a mostani súlyod teljesen rendben van. :)
2021. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó.
2021. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!
2021. szept. 19. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!