Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szálkásodjak? Hogy...

Hogy szálkásodjak? Hogy motiváljam magam? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, BMI indexem 18,1


Nem is igazán fogyni

szeretnék, mert a súlyommal semmi bajom sincs, inkább szálkásodni szeretnék, de imádom az édességet.


Tudom, valószínű az lenne a legjobb, ha nem lenne itthon édesség, de ez az én esetemben kivitelezhetetlen, hiszen még a szüleimmel élek és van egy 11 éves öcsém valamint egy 14 éves húgom.


Elkezdtem a YAZIO alkalmazás segítségével kalóriákat számolni, de néha úgy érzem, hogy semmi értelme sincsen. Rendszeresen túllépem a deficitet és van, hogy beírni sincs kedvem.


Most már tényleg ott tartok, hogy bármit képes lennék megtenni vékonyabb karokért és combokért és izmosabb, lapos hasért.


16/L



2021. márc. 2. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Bármit? 😀 Azért ez merész kijelentés 😀
2021. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A szálkásodás a fogyás egy formája, úgyhogy gondold át még egyszer, mit szeretnél!
2021. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, rosszul fogalmaztam, nem kifejezetten az a célom, hogy a mérleg mást mutasson, hanem az, hogy máshogy nézzek ki.
2021. márc. 2. 15:57
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor plasztikai sebész a megoldás! 😀 És ehetsz pizzát :-P
2021. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van időd/kedved, akkor készíts kalóriaszegény és finom édességeket (ha valami érdekel, nyugodtan írj) én is ezt szoktam és már egyáltalán nem hiányzik. Ha meg nem zárkózol el az ilyesmiktől és van rá kereted, akkor rendelj neten egészségesebb édességeket pl. Myprotein, allnutrition, prozis >> ott találsz mindenféle alternatívát


A kalóriaszámolásnál az a jó, hogy bármit ehetsz, ami belefér és szintén lehet egy csomó jót főzni, ami a céljaidat támogatja.


Edzés gyanánt a HIIT edzéseket nagyon ajánlom pl. Youtubon pár csatorna: Christine Salus, Kovács Ramóna, Pamela Reif, Sydney Cummings


És a lényeg, hogy legyen kitartásod, csak úgy lehet eredmény!


Sok sikert!!! ;)

2021. márc. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Szia kérdező! Ha szálkásodni akarsz egyél sok compót. Tapasztalatból mondom, de csak óvatosan, mert az tényleg nagyon szálkás ráadásul védett is.


Ezen felül érdemes sok fenyő gerendát fogdosnod. Garantáltan sok a szálka benne. Igaz ettől csak a kezed lesz szálkás. De biztos van több fogási módszer. Ha a májli kájrusz nyalogathatja a kalapácsot minden következmény nélkül akkor ebből nem lehet baj.

2021. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3: Akkor ne fogyókúrázz, hanem kezdj el edzeni, attól formásabb leszel. Emellett arra figyelj még oda, hogy elég fehérjét vigyél be.
2021. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Edzés. Ahhoz, hogy szálkásíts kéne némi izom, anélkül nem fog menni. Ha soha nem edzettél semmit, akkor elég súlytartó kalóriában enned, és kitartóan, intenzíven edzened. Kb fél év alatt már szépen össze lehet rakni egy izmos testet (ha nem extremitásban gondolkodunk), arra már lehet szálkásítani.
2021. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!