Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Eldöntöttem, hogy januártól...

Eldöntöttem, hogy januártól változtatok az életmódomon, és fogyni fogok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

81 kg vagyok, 158 cm. Szeretnék lefogyni, barátaim nincsenek, az egész család piszkál, hogy fogyjak le, és nem mozgok, csak amikor muszáj, bent ülök egy sötét szobában egész nap. Tudom, hogy így nehéz lesz, de tudnátok ajánlani appokat amik segítenek a kalóriaszámlálásban és az egészséges életmódban?


Nagyon megköszönném, hogyha futáson kívül a leghasznosabb mozgásokat leírnátok, vagy edzéseket linkelnétek. :D (Futni utálok, amikor nem voltam kövér, akkor is utáltam és valószínűleg sosem fogom megszeretni:<)


Illetve recepteket, vagy esetleg egészséges reggeli/vacsora ötletek is jól jönnének :)

Előre köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 30. 01:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gratula! Így tovább
2022. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És hogy állsz most így majdnem 3 hónap után?
2022. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!Én is ezt szeretném kérdezni mint az előző.

Eltelt 3 honap kíváncsi vagyok lett e eredmény :)

2022. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, hogy kérdeztétek! Nagyon jól érzem magam, volt hogy úgy éreztem hogy fel akarom adni az egészet, nagyon hiányoztak a finom ételek, aztán eldöntöttem január végén, hogy nem vonok meg magamtól semmit és kalóriaszámlálással eszek hogyha megkívánok valamit. Így január eleje óta 13 kg ment le és most is motivált vagyok! :) Nagyon szeretem az állatokat, és a kistestű kutyám is szereti ha viszem a biciklikosarába (állatoknak tervezett), nagyon sokat kerékpározok, megtaláltam a nekem való mozgást. :D
2022. márc. 29. 13:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdezném még (13-as vagyok) hogy nem nyúlt meg a bőröd?
2022. márc. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Megnyúlt, de nem annyira feltűnő.
2022. márc. 29. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!