Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FOGYNI SZERETNÉK! 165 cm...

FOGYNI SZERETNÉK! 165 cm vagyok és 97 kg eldöntöttem hogy le szeretnék fogyni mert folyton izzadok és fulladok! Hasznos tanácsokat kérnék mit egyek mit mozogjak! Nem 1 hét alatt akarok lefogyni és nem csodaszerekkel! Futásra gondoltam j bírni fogom?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Paleo táplálkozás? Azzal elég könnyű.
2013. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem már sikerült egyszer, most éppen azon vagyok, hogy mihamarabb elkezdjem. A bőrnek a fokozatos fogyás jó. Nálam a sport onnantól jöhetett szóba, amikor már felét leadtam a feleslegnek, mert nem bírták az ízületeim a terhelést.

Én az update étkezés szerint fogytam, rengeteg 1-es kódba tartozó kaja van, nem egyoldalú étkezése lesz az embernek.

Nem csak 1-est ettem, hanem 2-est is, de 3-ast nem. Lassú fogyás, de tartós. Most szülés után maradt rajtam nagyon sok, de olyan lusta disznó vagyok, nem tudom miért! Pedig annyi, hogy ne azt vegyem ki a hűtőből, hanem amazt. Ezzel kellene elkezdeni.

2013. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 poiu ***** válasza:

Ne fuss! Mozgásnak jó a séta, ebből mehet rengeteg, járj gyalog, ahová lehet. Ha meg tudod oldani az úszást, az nagyon jó, főleg őgy, hogy rövid távokon nagyon intenzíven csinálod. Valami erőedzés nem ártana, hogy lehetőleg ne izomból fogyj.

Étrend: ezzel a súllyal szinte biztos, hogy inzulinrezisztenciád van (vércukor szintet, vérnyomást nem ártana méretni). Mindenképpen jó lenne kizárni a gyors szénhidrátokat, tehát cukrot, lisztet, krumplit, rizst. Erre jó a paleo, Dukan, Atkins - én a paleót választottam. Egyél sok zöldséget, húst, halat tojást és meglepő gyorsan beindul a fogyás.

2013. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Először inkább sétával kezd, ne tedd tönkre a térdeidet. Én 175 cm vagyok, 1 évvel ezelőtt 80 kg voltam. Most 65 kg vagyok, még mindig fogyózok. Én úgy csináltam, hogy reggel rendesen reggeliztem (persze nem nehéz kaját), ebédre viszont már kevesebbet ettem. A kenyeret hanyagold. Vacsorázni egyáltalán nem, vagy csak gyümölcsöt ettem, esetleg egy főtt tojást. Most nyáron a vacsora könnyen megoldható, mivel sok friss gyümölcs, zöldség van. Pár szem koktélparadicsomot, egy kis sovány túrót nyugodtan megehetsz 5 óra körül. Akkor jó, ha már reggel nagyon éhes vagy. Télen én mindig ananászt és savanyú káposztát vacsoráztam, mivel ezek zsírégetők. Télen minden este szobabicikli, minimum 20 perc. Csak úgy olvadt rólam a felesleg! :) Most már csak 3 kg választ el a célomtól, bár most már nehezebben fogyok. Most nyáron heti kétszer 1 órát edzek (aerobik általában és hasizom, súlyzó), hétvégén lovaglás, ami után 3 napig izomlázam van. Ha lány vagy azért nem ajánlom a futást, mert sajnos a cicidet is lemozgod vele. Inkább biciklizés, ráadásul annál később fáradsz el, és nagyon jól megmozgatja a lábad, hátad, hasad, sőt még a karodat is érezni fogod, ha támaszkodsz. Én 15-20 km-t szoktam mostanában tekerni. Ha fiú vagy és izmosodni is szeretnél, akkor persze súlyzó, egyebek. Én így csináltam, mivel én lány vagyok, kellően izmos voltam mindig is a lovaglás miatt, csak fogynom kellett.

Sok sikert a fogyásodhoz, ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj privátban, megpróbálok segíteni! :)

2013. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az előző vagyok, igaza van az előttem szólónak, az úszás is tökéletes!
2013. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ezt a tornát ajánlom neked, le is tudod tölteni ha megtetszik. Szerintem Jillian nagyon jó edző. Egy hónap alatt nagyon sokat változott az alakom és nem szenvedsz edzésidő alatt.


[link]

2013. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és még annyit, hogy a fehér lisztet cseréld le teljes kiőrlésűre, a cukrot édesítőre. Naponta 5x egyél keveset, ebédkor picit többet, de mondjuk ne sült krumplit vagy tésztát egyél köretnek hanem salátát.
2013. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha az előző torna nem jön be annyira, itt van még kettő. Az első pár héten súlyzó nélkül csináld. Én konzerv borsót használok fél kilós súlyzónak, palackba töltött vizet az 1-1,5 kg-os súlyzó helyett.


[link]


[link]

2013. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!