Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt az a pillanat, amikor...

Mi volt az a pillanat, amikor eldöntöttétek, hogy le akartok fogyni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Megláttam hány kiló vagyok
2021. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Amikor valaki megjegyezte, hogy kezdek a húgomra hasonlítani - ö mindig kövér volt, én meg mindig inkább karcsú
2021. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az utolsó a lökést a nőgyógyászom beszólása adta meg. Nem esett jól, de hálás vagyok neki.
2021. jan. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Fájni kezdtek a bokáim 18 évesen, ha iramosabban mentem, futásnál meg végképp, romlottak a teljesítményeim.
2021. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Mikor annyi kiló lettem, amennyivel szülni mentem.
2021. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Párom csinált rólam egy képet, ahogy fekszem az ágyon. Majdnem rosszul lettem. És az a vicc, hogy szerinte meg milyen szép vagyok rajta...hát, végülis a tankok/bálnák/vízilovak a maguk módján szépek, de én inkább nem szeretnék hozzájuk hasonló méretű lenni. :/

Azóta ha kicsit is meginognék véletlenül a diétában, vagy nincs kedvem edzeni és inkább kihagynám, csak megnézem azt a képet. Hatásos.

2021. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor 92 kilót mutatott a mérleg.
2021. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!