Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit tehetek a falásroham ellen?

Mit tehetek a falásroham ellen?

Figyelt kérdés

Épp most diétázom már 1 hónapja, eddig 7kg-t sikerült leadnom, heti 2-3edzéssel és 1000-1500 kalóriával, viszont az utóbbi 3 hétben valami megváltozott. Ugyanúgy folytattam mindent, mint eddig viszont a hétvégére rámtört az ehetnék, ilyenkor mindenféle egészségtelen cuccra gondolok határok nélkül. Hiába próbálom visszafogni magam, már 3 hete 1nap mindig úgy megkívánok mindent, hogy nem bírom visszafogni magam.

Mi lehet a baj? Hogy tudnám ezt megelőzni?

Azt mondom, oké egy harapás belefér, de most is azzal végződött, hogy egy egész pizzát megettem, mellé pár kocka csokit.

Valamit elrontottam, ebben biztos vagyok, de nem tudom mit.

Ma nagyjából 3000 kalóriát vittem be, nagyrésze gyümölcs volt.

Ha holnap jobban odafigyelek magamra és többet edzek a szokàsosnál, akkor eltűnhet ennek a hiba eredménye?



2022. jan. 29. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miket és mennyit eszel?

Jól kell belőni az étrendet és 99,9% hogy nem lesznek falásrohamok. Nem mindenki tudja tartani magát a "kevesebbet eszek de ugyanazokat mint eddig" diétához, mivel az gyakran azzal jár együtt, hogy folyamatosan éhes az ember a kevés mennyiségű étel miatt. 1500 kcal étrendet lehet csinálni 500 gramm tömegű étellel is, meg 2000 grammal is. Előbbinél éhen akar halni az ember nap közben, utóbbit meg úgy kell legyötörnie egy nem nagy evőnek.

2022. jan. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%

Teljesen normális, ha a folytonos betartás közben rádtör a kívánósság.

Egy héten egy bűnözős napot nyugodtan beiktathatsz, úgy jobban is megy a többi napon az önmegtartóztatás, ha tudod, hogy majd azon a napon bepótolhatod. Úgysem tudsz egy nap alatt annyit megenni.

2022. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egy hónap alatt 7 kilót fogytál és éhezel. Edzéssel együtt 1000 kalóriát fogyasztani???

Én is felzabálnék mindent amit találok.

Alakíts ki egy normális étrendet, ez így nem tartható.

2022. jan. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy éhes vagy és azért tör rád, vagy szimplán elgyengülsz. Aki fogyni akar, annak ennie kell. Csak nem mindegy, hogy mikor, mit és mennyit. 142-ről indultam novemberben, most 117 vagyok. Ez túl sok? Igen, de jó a kajám, sosem éhezem és nem gyengülök el (mivel ugye jó a kajám, emiatt visszajönni sem fog, csak kicsit lazítok a cél után). 1.500 kalória körül eszem naponta egyébként és most nincs edzés (van múltam belőle, masszív vagyok). Nem rólam szól a kérdés, csak azt írom, hogy bizony lehetséges.


Mondjuk azt sosem értettem, hogy aki fogyó közben betol egy nem tervezett pizzát, az közben transzban van? Hogy lehet megenni, lefojtani csokival, utána idejönni rinyálni, hogy jaj, megettem, mi lesz most? Közben aludtál, vagy mi? Ha reszkettél a kajáért, akkor szar az étrended. Ha viszonylag jó és viszonylag kiadós, akkor viszont gyenge vagy.

2022. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne eheztesd magad talan. 7kg egy honap alatt tul sok. Bar nemtudjuk hany kg vagy es valszeg foleg viz. 3000kcal gyumolcsbol? Azt tudod h full cukor ugye? 😀 Szerintem meg olvasgass a taplalkozasrol, dietarol.
2022. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!