Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni hosszan tartó...

Mit lehet tenni hosszan tartó falásrohamok ellen?

Figyelt kérdés
Mielőtt kezdődött a probléma egeszséges összeállított étrendem volt 1700 kcal-al diétáztam. Aztán elkapott a hév, abbahagytam és egyre többet ettem. Itt vagyok 110 kilósan, 40 kilót híztam 6 hónap alatt. Napi 10000 kalória sem tűnik fel már. Régen 2000 is volt hogy teljesen eltelített. Hogy kezeljem? Borzalmasan érzem magam.

2021. nov. 23. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus segítségét kérd!
2021. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már pszichológusra van szükség.
2021. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem érzek semmi lelki eredetű dolgot, kiegyensúlyozott es boldog vagyok, trauma nem ért, de az ízek azok amikről nem bírok lemondani, folyton éreznem kell, mint a drog.
2021. nov. 23. 16:19
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is 110 kg vagyok és 170 cm.
2021. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De épp ez az, hogy ételfüggő vagy. Fél év alatt 40 kilót felszedni nagyon extrém, pont ezért kell foglalkozni evvel az ételfüggőséggel, nehogy a 40 kg túlsúlyból még több legyen.
2021. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

#5 Aki hízékony annál ez nem extrém. Könnyedén abszolválható. Sajnos.


Nekem dupla ilyen gyorsan ment mikor beköszöntött a karantén...

2021. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem menj pszichológushoz
2021. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6


Hány kiló vagy?

2021. nov. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#8 180/110 - 130 ig szaladtam fel karanténban :) Akkor lett feltűnő mikor ki akartam menni sétálni és a ruháim szűkebbek lettek :D Egy hónap után..

Ugyan annyit ettem, és ágy megy meló között azaz 2 szoba között ingáztam csak. Napi 12-14 óra meló hétvégét is beleértve.


Előtte jártam úszni de hát az is megszűnt. Bezárt minden.


Ketóval (nem norbi, hanem saját) visszatoltam 110 ig.

Aztán elköltöztem. :) Itt meg nincs nagyközönségnek uszoda.

Úgy hogy túrázom, de az kevés...


95 volt a verseny súlyom, az rendben volt, nekem érzetre. Akkor heti 2-4 alkalommal olyan 5km -t úsztam. Mikor meghalt a lányom akkor vesztettem el a kontrollt. Azóta se sikerült visszatérni. Nem most volt már...


Úgy hogy megint ketózni fogok...

Rövid távon -5-10 a cél :)

2021. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg lehet valami olyan probléma, amit te így kezelsz, evéssel. Ez is egy megküzdési stratégia valamilyen stressz forrás ellen. Próbáld meg elhagyni ezt a rossz szokást, és új jó szokást bevezetni helyette. Például sportban, művészetekben levezetni ezt a stresszt.


Ismerős a helyzet. Az ember elkezd enni, elszalad vele a ló.. De muszáj vissza állni, hacsak nem akarsz többet hízni. Az elején nagyon nehéz. De ez is csak megszokás kérdése. Tervezd meg mit fogsz ma enni. Rendesen reggeli ebéd vacsi, esetleg uzsi tízórai. Hidd el, nem kell 10.000kalória ahhoz, hogy jól lakj, de ezt biztos te is tudod, ha régen 2000-el elteltél:)

Nehéz lesz belekezdeni, de hidd el egy idő után szokás lesz, és nem lesz olyan megterhelő!

Hajrá!

2021. nov. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!