Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a falásrohamaim ellen?

Mit tegyek a falásrohamaim ellen?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon kaotikus és rendszertelen az étkezésem.

Például főzök valamit, eszek belőle, érzem, hogy tele vagyok és elég volt, de eltelik fél óra és újra kimegyek a konyhába enni pedig tudom, hogy elég volt.

Szeretnék egy nap csak háromszor enni. Reggeli, ebéd, vacsora ugyebár, de sokszor valami bekattan és unalomból is elkezdek enni.

Pedig vannak hobbijaim. Elkezdtem futni és edzeni, olvasok is mindennap, laptopomon játszok, de amikor úgy érzem unatkozok akkor egyből a kajához nyúlok.

Lehet egyáltalán ez ellen tenni?



2021. okt. 31. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóval küzdök én is, nekem ami segít, hogy amikor rámjön egy ilyen falásroham/unalomból ennék, eszek valami zöldséget pl kígyóuborkát amig jól nem érzem magam. Abból lehet sokat enni, az alacsony kcal tartalma miatt és a rostok még jót is tesznek 😁✌
2021. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Tervezd meg az égkezéseidet, szigorúan 3-4 óránként (majd meglátod, melyik esik jobban). Reggeli-tízórai-ebéd-uzsi-vacsi. Legyen rendszer. A reggeli jó szénhidrátokkal, pl zabpehely. Tízórai gyümölcs magokkal. Ebéd hús, saláta és kevés jó CH. Uzsonna túrókrém. Estéhez közeledve egyre kevesebb CH. Könnyű saláta vagy fehérjeturmix vacsi.


Egész nap eszel, nem leszel éhes, egy hét alatt meg lehet szokni a rendszert, ha tervezel előre.

2021. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Táncolj, mozogj, foglald el magad valamivel, amely tevékenységet szeretsz csinálni, mindig a jobb kedv hozza meg a kevesebb ételfogyasztást, mert ha szomorúak vagyunk, van aki kevésbé kívánja az ételt, van akinél falásrohamokban jelentkezik a probléma.
2021. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!