Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthon lét, unalom evés,...

Otthon lét, unalom evés, falásroham ellen tippek? Nem bírom tovább

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Itthon vagyok egész nap, sulizom délután 4ig, órák között van 15 percem amivel nem tudok mit kezdeni, főétkezéseken kívül állandóan eszek valamit, mellette egész nap ülök, amitől szintén már megőrülök. Nem tudom mit mozoghatnék, az itthon végzett tornákat amiket videóra csináltam, annyira unom már, hetekig minden nap órákig sétáltam, de már attól is herótom van. Vállaltam alkalmi munkát, hogy legalább addig "csináljak" valamit, de az meg egyhelyben ácsorgós munka, hihetetlenül unalmas, csak legalább nem ingyen unatkozom, viszont az a baj hogy nincsenek olyan munkák amik suli után vannak, és vagy a nap elejéről, vagy a nap végéről maradok le sajna, ami már egy alkalom után érződött mert lemaradtam. Jövőhétre van 4 műszakom, ami nagyon sokat kivesz a suliból. Na meg ott a hétvége. Mint a mostani is, szavakkal nem tudom kifejezni mennyire halálra unom, érzem hogy csak hízok és hízok, egyszerűen már az kivesz energiát hogy ellenálljak a kajának, nem tudok magammal mit kezdeni és állandóan kijárok kajálni, pedig már dugig vagyok. Tudom, hogy ez nagyon szánalmas siránkozás, de kérlek ha valakinek van bármi tanácsa, vagy hasonló helyzetben érzi magát, az írjon.


Valamint, Ti mit csináltok hétvégén ha nincs suli vagy munka? Tényleg bármit/mindent írjatok le, függetlenül attól hogy fogyókúráztok vagy sem


Előre is köszi!!



2021. febr. 27. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Önuralom.

Amúgy meg: ha éhes vagy, tartalmas kaja mehet reggel és akár délben is.

Reggel, ha ráérsz, vagy ha fel tudsz kelni korán, akkor csinálj magadnak egy jó tartalmas ham and eggs-et, kolbász, hagyma, tojás, kiadósan... kettőig, ha ebből megeszel egy jó adagot, azzal kettőig elvagy... Utána délben még valamit, és vacsorára már csak egy kefír meg egy kifli.


A kajálásnál még a telefonnyomogatás is jobb, ha annyira unatkozol, azzal legalább nem viszel be kalóriát.

2021. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Ne egyél, hanem igyál ! Lényeg a gyomor megtöltése, igaz, hogy a folyadék hamar kiürül onnan. Legyen valamilyen kedvelt tea, langyosan, cukor nélkül, naponta többször. Húsleves vagy csontleves, legfeljebb kevés zöldséggel. Főtt cékla stb.
2021. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo helyzetben vagyok mint te, dietazom, azt gond nelkul tartom, de amikor vannak szabad 15-20 perceim akkor itt osztom az eszt, videojatekozok, olvasok (nem valami sokat...), keresek dietas recepteket amiket el is tudok kesziteni, nezek edzesvideokat, elokeszitem a kajat masnapra (fott tojast, zoldseget megfozom kb 15-20 perc), berakok egy adag mosast, osszesoprok valamelyik szobaban, kiszaladok a boltba valami aprosagert (direkt nem csinalok nagybevasarlast hogy surubben legyen miert kimenni)

A setatol mar nekem is herotom van de egyszeruen nincs mas, megyek minden nap.

Mentalisan engem mar teljesen kikeszitett ez a bezartsag, haverokkal nem lehet menni sehova (ok nem is tudnak mert csokkentet oraszamban dolgoznak szoval nem is tellik ra), csajom nincs (nyaron persze volt meg...) es most ismerkedni se lehet csak online ami hanyinger

Az itthoni edzes l..ar, kb. ugyanazokat a gyakorlatokat nyomom 4 honapja de a semminel meg ez is jobb

Ha nagyon nem tudsz mit tenni a falasi rohamaiddal akkkr egyel gyumolcsot, narancsot, ananaszt, epret azok nem hizlalnak annyira es legalabb egeszseges

2021. febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Minden fejben dől el! Tűz ki kis célokat amik majd motiválnak idővel, addig csak az akarat. Mondjuk csinálj 10 guggolást egyik szünetben, a következőben 15-öt majd 20 és igy tovább ha nem megy akkor csak naponta növeld. Sok folyadékot igyál, napi 3-4 litert, de fontos hogy mozogj közben, fedez fel , próbálj ki új technikákat. Fedez fel új helyeket, ahol még nem jártál.
2021. febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok én is, tavaly március óta napi 12 órát ülök a gép előtt, naponta legalább 3 órát olvasnom kell hogy normális beadandókat tudjak írni, emellett pedig fordítok. Soha nem volt problémám az olvasással, de ez az egésznapos ülés kikészít és szerintem kétszer annyit eszek mint a karantén előtt, arról nem is beszélve hogy előtte szinte mindig főztem valami egészségeset, most pedig mást sem eszek csak gyorsfagyasztott szenny kaját, chipset, péksüteményt stb... Szerencsére én nem vagyok hízásra hajlamos típus, de egy év alatt így is feljött kb 4-5 kg. Ami nekem segített valamennyire az a tea. Minden este leszoktam főzni 2 literrel cukor nélkül, aztán másnap azt próbálom iszogatni evés helyett.
2021. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Amikor ennél, keresd ki inkább helyette, hogy írják az unalomevést meg az otthonlétet. Nem tudom miért olyan nehéz, ha a falásrohamot meg sikerült leírni.
2021. febr. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
40%

Ha szeretsz gépelni akkor vegyél konzolt ha nincs jó géped rá azt játsz de baráttal. Hívj át valakit mert nem kell depizni. Vagy tanulj mondjuk 3d modellezni blenderrel vannak magyar nyelvű anyagok a YouTube on.


Ezen kívül 3 naponta egyszer járj ki futni vagy gyors séta ha nagy a felesleged. Lényeg hogy megizzadj és izzadás beállta után még nyomjad egy fél órát és kész vagy.

2021. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Viselkedj!

Ha nem megy, akkor menj el pszichológushoz.

2021. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Megértelek, én ugyanígy vagyok, én sem találok motivációt... Az szokott segíteni, ha nézem magam a tükörbe és szörnyülködök. Akkor néha erőt tudok venni, h legyőzzem a késztetést.
2021. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!