Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi szolgálhat motivációként a...

Mi szolgálhat motivációként a fogyáshoz? Ha rátok tör egy falásroham vagy megkívántok valamit, hogy álltok ellen, hogy küzditek le?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 05:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Megfelelő étrendet tartok, nincsenek falás rohamaim. De ha ebéd- vacsi közt megéhezek akkor levest eszek.


Ha nagyon megkívánok valamit (múlt héten pl a túrós tésztát cukrosan) ki tudom várni a hétvégét, akkor tartok egy csalónapot. Persze akkor se megyek 4000 kcal fölé

2020. júl. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy küzdöm le, hogy eldöntöttem fejben. Ha meg mégis megeszek pl egy túrórudit, akkor nem kesergek rajta napokig. Nem 2 nap alatt híztam meg, nem is 2 nap alatt fogok lefogyni.
2020. júl. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Magam is meglepődtem, de nincsenek falásrohamaim. Pedig már több mint 2 hónapja fogyózom. Azt hittem 1 hét után feladob és felzabálom a hűtőt. De nem.

Lehet azért, mert normálisan eszem és nem iktattam ki mindent az étrendemből. Ugyanúgy eszek naponta zsömlét, és naponta 1 müzliszeletet vagy fehérje szeletet. Jó, van hogy 2-őt is :) . De 1600 kalóriánál nem eszek többet egy nap, és ebbe 200 kalória "édesség" simán belefér.

Fogytam is eddig 5 kilót.

2020. júl. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Falásroham már nem szokott rám törni, mert ha megkívánok valamit, azt megeszem. Ez végre beválik, fogyok, és nem kell kínoznom magam még sóvárognom.
2020. júl. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Motivációnak az hat, hogy újra vékony legyek mint 10 évvel ezelőtt, hogy újra beleférjek azokba a ruhákba amiket nem dobtam el, meg kicsit hogy mások is észrevegyék és megjegyzéseket tegyenek :D az se érdekel ha negatívat, ilyet legtöbbször az irigy túlsúlyosok tesznek, de észreveszem miért mondják.


Nekem sincs falásrohamom pedig én aztán szeretek enni. Sok szendvicset meg pizzát megettem azelőtt, de mostanában türtőztetem magam ezektől az ételektől. De én se vontam meg teljesen, hébe-hóba becsúszik 1-2 szelet. Azoknak szokott lenni falásrohamuk, akik valamit amit nagyon szeretnek teljesen megvontak maguktól és csak sóvárognak utána. Nem muszáj így csinálni.

2020. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Ragaszd ki a hűtőre magadat,amikor súlyosabb voltál,és írd mellé,hogy ne egyél.Vagy nem vagy éhes,vagy ne akarj ilyen lenni megint.Akkor mindíg ott az intő példa.Ez be szokott válni , úgy olvastam.
2020. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy küzdöm le, hogy arra gondolok, hogy ha most félrezabálok, akkor kár volt eddig belém a drága egészséges kaja, vehettem volna belőle mást is, így inkább nem eszek félre, hogy ne menjen kárba a pénzem. :DDDD A motivációm meg az, hogy egész életemben kövér voltam, most már megakarom nézni, hogy milyen az, hogyha vékony vagyok. :D
2020. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Alain Delon ***** válasza:
72%
Én nem vagyok elhízva, de tisztában vagyok az elhízás okozta betegségekkel, ezért vigyázok, hogy nehogy feljöjjenek plusz kilók. Ezért kezdtem el edzeni.
2020. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
72%

Erdekes lesz,de el kell mondjaam,hogy a 180 cm hez en 70 kg lettem mult heten. Ami nem is lenne sok, de mind pocakra jott fel. Mondtak hogy 30 utan mar alap hogy a ferfinak lesz egy kis pocakja,de sose hittem el. Elotte azt ettem amit akartam. De most mar odafigyelek, kevesebb cukros, feher liszt kizarva. Csak teljes kiorlesu. Es este nyolc utan nem eszek,masnap delig. Testmozgasnak kis karidio mozgas.

Hogy mi motival? Hogy ne legyen hordo hasam - viccesen hangzik de igy van.

2020. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tejet (kb 3dl) szoktam inni ha nagyon zabálhatnékom van, az elveszi az étvágyat
2020. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!