Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámolással megfelelő...

Kalóriaszámolással megfelelő diéta mellett edzés nélkül le lehet fogyni 30 kilót?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 17:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet, de ahogy már írták, ekkora fogyasnal a tónus is fontos, illetve alapból is esztétikusabb. Nem baj ha nincs drága felszerelésed, van ezer torna videó a neten, saját testsulyos edzések, lényeg, hogy mozogj. Sétálj a gyerekekkel. Gondolom mentek játszótérre, vigyetek labdát, szaladgálj te is, hogy legyen kondid.

Nem látom ebben a szituban az apát, a családtagokat. Ők nem segítenek háztartásban, gyerekvigyazasban, hogy legyen egy kis időd, ha már ennyi gyerkőc összejött?

2022. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

❤️ Nekem sikerült 20 kilót leadnom! (-20kg)

❌ Csak aztán jött a karácsony -.-)' (+5..7kg)

❤️ De most megint alakulóban van :3

2022. febr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11-es a párom szinte mindennap dolgozik korán reggel elmegy és délután fáradtan jön haza.Kiveszi a részét a gyerekezésből,de nincs szivem teljesen rátukmálni a gyerekeket...más segítségem nincs csak ő...mondta hogy menjek el edzoterembe ha ennyire nemvagyok magammal megelégedve,kibirja azt az egy órát a gyerekekkel..hát nemtudom.Szivesen elmennék..
2022. febr. 19. 07:06
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Csináld ugy, ahogy neked megy, ahogy hosszútávon tartható.

30 kilós túlsúllyal meg az ellilszis nem túl jó választás, az izeteket tönkreteheti.

Inkább annyit próbáljatok hogy minden hétvégén egy 2-3 órás séta. Ekkora súllyal az is jelentős kalóriát éget és elég sokar hozzád az álloképességhez is.

2022. febr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás csak segít a fogyásban, a fontosabb a jó étrend. Számolod a kalóriákat, betartod a keretet? Akkor sikerülni fog.
2022. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen számolom 1700-et ehetek egy nap.170cm magas vagyok és 96 kiló sajnos.. :/


Igen próbálok odafigyelni a kajára napi 5-ször eszem,kisebb adagokat.Nem iszom cukros üdítőket csak a mentes vizet de azt rengeteget 3 litert.

Lecsereltem a kenyeret pur-pur kenyeret eszem vagy teljes kiorlesut,puffasztott rizst,csirkemell sonkát,mértékkel sajtot(a zsír miatt)

Túrót,nem eszem peksutiket,tészta féléket.

Amit főzök (ha nem tésztás) abból szoktam enni egy fél adagot kb azért annyira nem sanyargatom magamat nem a koplalásról szól a fogyókúra..

A gyümölcsökkel hadilábon vagyok nemigazán megy soha nemvoltam értük oda.Estére marcsak csirkemellet eszem salátával és ha ez este 8-ra esik akkor is eszem,meg mindig jobb mintha bezabálnék egy kiló kenyeret vagy egy tálca süteményt.Néha megengedek magamnak egy kocka csokit,vagy nápolyit jó nem este 10-kor hanem napkozben amikor amugyis pörgök...


Lehet nem a legjobb diéta de úgyérzem ez még tartható és nálam ez is haladás.Lassan 25.-én lesz 3 hete hogy elhatároztam magam ,eddig kb 1 hétig "tartott a csoda" és feladtam (sztem mert nagyon ráfeszültem)

És már lement 3,5 kg


Szerintetek?

2022. febr. 19. 13:16
 17/23 A kérdező kommentje:

Találtam egy trénert még mindíg gondolkozom rajta


[link]


Fogalmam sincs mekkora a lendkereke csak azt h 150kg-ot bír.

Ha értetek hozzá megnézhetnétek,hogy ezt érdemes-e.Köszi. :)

2022. febr. 19. 13:27
 18/23 anonim ***** válasza:
3 hét alatt 3,5 kg teljesen jó, az elején ennek a nagy része úgyis víz. Lássulni fog a fogyás, heti fél-1 kilóval számolj.
2022. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
52%

♥️ Engem lepontoztak :D

♥️ Ilyen hihetetlen, hogy egy év alatt edzés nélkül le lehet fogyni 20 kilót ? :D

♥️ CSAK KALÓRIASZÁMÍTÁSSAL ? :D

2022. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

Nem hihetetlen, csak szerintem a jojózás nem menő, es egy Karácsony alatt 7 kilót hízni... hm, lehet hogy nem neked kéne tanacsot adnod ezzel.

Plusz az emoji-kkal teli stílusod rendkívül idegesítő.

2022. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!