Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámolással megfelelő...

Kalóriaszámolással megfelelő diéta mellett edzés nélkül le lehet fogyni 30 kilót?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 17:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nagyon jó amit csinálsz. Este is ehetsz nyugidtan szénhidrátot, lassú felszivodásut pl purpur kenyeret. Este a puffadztott rizs annyira nem jó, de bulgurty teljes kiorlesu dolgokat stb simán

Sajtból meg vehetsz lightot, abból picit többet lehet enni és tök jó feherjeforrásnak is.

Csak így tovább, sok sikert

2022. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
30%

#20.) "hm, lehet hogy nem neked kéne tanacsot adnod ezzel."

✅ Ez nem tanács volt, hanem a kérdésre adott válasz : IGEN LEHETSÉGES

🚫 És leírtam az én esetemet - hol itt a tanács ?

🚫 A 7 kiló azért jött fel ilyen könnyen, mert aki gyorsan fogy, az gyorsan is tud hízni (feltéve ha nem tartja meg sokáig azt a lefogyott (-20kg-os) szintet) - ÉN SEHOL NEM ÍRTAM TANÁCSOT...

2022. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek már ilyen hulyesegen :)

Én elhiszem hogy 20 kilót fogyott,gratulálok hozzá.

Mindenkinek más tempóban sikerül leadni,lehet szerencsésebb a genetikad mint az enyém,de hajrá sok sikert a plussz 7 kilohoz :)

Amúgy a Karácsonytól én is "tartok" kicsit.

Életveszély kalóriák szempontjából :D

2022. febr. 19. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!