Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a napi kcal adagomat, ami...

Ha a napi kcal adagomat, ami a fogyáshoz kell betartom, akkor ehetek ebben bármit, ha ezt nem lépem túl?

Figyelt kérdés
Pl reggelente 1 db péksüti. Ami bár közel 400 kcal de ha a nap végén nem haladom meg a max. kcal-t akkor is beindul a fogyás?
2022. máj. 3. 14:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9. Ja, el lehet így vegetálni viszonylag sokáig.
2022. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

4-es: 3-as vagyok (meg 7-es), tényleg nincs feltétlenül szüksége a szervezetnek szénhidrátra, elvan nélküle is. Nyilván nem ideális, de pusztán a tényeket nézve nem szükséges. Én mondjuk nem értem azt, aki szénhidrát nélkül nem érzi jól magát, és mégis ragaszkodik a keto meg low carb őrületekhez, de mindenki úgy sanyargatja magát, ahogy akarja.

Én pl. napi 200-250, néha 300g szénhidráttal vagyok jól, ezt szeretem. De ez csak én vagyok, ettől még nem mondhatom (hiába nem tetszik sokaknak a 7-es válaszom), hogy mivel nekem így jó, akkor ez egy egyetemes igazság és mindenkinek így jó.

2022. máj. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!