Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha nagyon sok édességet ettem...

Ha nagyon sok édességet ettem ma attól mindenhol hízok, vagy csak a hasamon?

Figyelt kérdés
Csak mert valaki itt gyakorin azt írta, hogy a sok cukrot az izmok nem tudják felhasználni, és ez rakódik le a hason Vagy valami ilyesmit. Ez igaz, hogy a sok édesség leginkább has/deréktájon rakódik le? Ma megettem 10 db üres palacsintát, egy jégkrémet és kinder buenot, meg egy tányér levest.

2022. aug. 14. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Hány éves vagy, hogy ilyen ökörségeket komolyan kérdezel? A biológia nem úgy működik, hogy a jégkrém a hason rakódik le, a kolbász a tokán, a zsíros kenyér meg a combon. Meg különben is, egyetlen napon mi múlik? Szerinted egyetlen nappal befolyásoltad a hízásod? Hallottál már a kalóriaszámolásról? Tudod, hogy hízáshoz TARTÓS kalóriatöbblet kell, heteken-hónapokon át?
2022. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem fogsz hízni. Egy nap nem számít.
2022. aug. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma csak ennyit ettél? Mert akkor nem sok egyáltalán,nyugi nemfogsz ennyitől elhízni.Ez amit te ma ettél nekem kb a reggelim Xd
2022. aug. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ja és még valami az üres palacsintának mi értelme van? Igazán rakhatsz bele egy kevéske lekvárt
2022. aug. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és én egyszer lemértem egy palacsintát és ilyen 30g volt darabja és valahol azt olvastam hogy 100g ban 192 van akkor egy db 60-70 kcak 10x60-70=600-700

A jégkrém ha tölcséres volt akkor ilyen 250 ha pálcikás akkor ilyen 250-270 ha ilyen vizes akkor 70 a leves 200-300 a kinder bueno db-ja 111 kcal nemtom hogy hány db-ot ettél szóval a mai kcal mennyiséged az kb 1000 és 1500 között volt kb de ha 10 kinder bueonot ettél akkor több persze a leves is ha rengeteget ettél belőke sim@n lehet 500 meg a palacsinta is simán lehet több ha nagyok voltak ez csak egy becslés..

2022. aug. 15. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egész nap ennyit ettél, az inkább éhezés…
2022. aug. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenhol. Mozogd le.
2022. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!