Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnák szálkásítani...

Hogyan tudnák szálkásítani amíg szülőkkel élek?

Figyelt kérdés
2 hónapja elkezdtem edzeni, mert volt rajtam kevés felesleg (191cm 81kg voltam). Viszont az étkezésemen nem változtattam semmit csak próbáltam több fehérjét összehozni de most 85kg vagyok. Érzem és látni is lehet hogy izom is került rám de már van valami sörhas kezdeményem ami volt is de elhatároztam hogy fogynák mondjuk 10 kilót, de nem tudom megoldani hogy 160g fehérje/nap és ne legyen túl sok kalória. Az egyetlen feherjeforrasom az a tojás, a sonka és az aznapi hús ha van. Mi lenne jobb hogy mondjuk fél év múlva már ne legyen ilyen nagy testzsírszázalékom? A sok fehérje és a +kalóriák vagy kevesebb fehérje de szintén kevesebb kcal?

jan. 15. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne engedd, hogy kihúzzák a szálkát. Egy idő után elég sok szálkád lesz.
jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ó te szegény, nem tudod megoldani anyuci főztje mellett, hogy ne legyen túl sok a kcal…

Hát akkor főzz magadra, mi tart vissza…

Vagy egyél kevesebbet.

Ez a fehérje hiszti pedig teljesen felesleges, semmi szükséged napi 160grammra.

jan. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!