Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hét alatt mennyit lehet...

Egy hét alatt mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
A Kalóriabázison kérdezik, hogy egy hét alatt mennyit szeretnék fogyni, csak nem tudok reális értékeket... Mondjuk 1 kilót le lehet fogyni egy hét alatt akkor is, ha nem sportolom minden nap halálra magam?

2016. jan. 20. 22:51
 1/4 anonim válasza:

Én egy napig csak 3 kis tányér főtt krumplit ettem éd 1 kilót fogytam !

DE ezt egyáltalán ne vedd kéz pénznek ;)

2016. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg mínusz az, amit még egészségesen lehet fogyni, jojózás nélkül.

Természetesen nagyon nagy súlyfeleslegnél lehet több, kevés súlyfelesleg esetében pedig kevesebb, illetve azt érdemes még tudni, hogy diéta elején lehet akár heti 2-3 kg mínusz is, de ez csak víz, nem zsír és tényleg csak 1 max 2 hétig tart. A végén pedig akár be is lassulhat, mindkettő jelenség teljesen normális.

2016. jan. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 kiló nagyon tempós fogyás, ha valaki egy kisebb, kevésbé izmos valaki és nem is mozog sokat s az anyagcseréje sem kivételesen gyors, az koplalás nélkül nem ér el ekkora kalóriadeficitet, napi 1000 kcalt...


Napi 1200-1500 kcal alá ne menj, igazából ez egy roppant rugalmas érték, mindenkinek más a koplalás (nekem az 1500 határeset, de nem vagyok már kövér). Egy alacsony, de kicsit hájas 50 kilós lánynak az 1500 kcal lehet akár súlytartó is, na ő mehet kicsit lejjebb, de nem sokkal, inkább mozogjon többet.

2016. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül 0,5 kilót írtam be
2016. jan. 21. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!