Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy hónapja stagnál a fogyásom...

Egy hónapja stagnál a fogyásom, hogyan indíthatom be újra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A célomig 3kg van vissza. Egy hónapja folyamatosan ingadozik a súlyom. 1-2kg feljön majd lemegy, de alá sohasem megy. Nagyon aggódom és kezdem feladni a dolgot. Egyre jobban kívánom az édességet mert úgy érzem, hogy semmi értelme az egésznek. Ha "éhezek", akkor sem fogyok és nyilván akkor sem, ha zsírosabb ételeket eszem.

Próbálok minél fehérjedúsabban táplálkozni. Gyakran eszek túrót és tojást. Ennek ellenére semmi változás.

Naponta 1000kcalt sose eszek (egyszerűen nem tudok többet enni, nem kívánom. Ha mégis többet eszek, akkor kihányom és nem direkt).

Kenyeret és tésztaféléket abszolút nem eszek, maximum bekapok egy darab puffasztott búzát. Sportolni jelenleg sérülés miatt nem tudok, még egy hónap amíg teljesen felépülök (autóbaleset maradványa...).

Próbálok minél több folyadékot fogyasztani. Viszont sok tejterméket fogyasztok és nem tudom, hogy ez mennyire baj (tehéntej, kefír, natúr joghurt).

Húsokat nem igazán eszem, már korábban sem szerettem őket igazán. Inkább "vegetáriánus" vagyok, csak nagyon ritkán eszem húsféléket. Főzelékeket és leveseket viszont annál inkább, a burgonyát próbálom kerülni.

Tudnátok tippeket adni esetleg?



2016. ápr. 19. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem kell 1-2 olyan nap,amikor bármit zabálhatsz kedvedre,utána beindul a fogyás csak hatalmas akaraterő kell visszaállni
2016. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
A hús simán kihagyható, főleg, hogy eszel még értékesebb állati fehérjét :) A tojás jó cucc, elég változatosan elkészíthető, bár én a 3 legegyszerűbb formájában sem unnám meg soha, azt hiszem. Mivel húsmentesen és szinte tejtermékmentesen ketogénezek, eléggé alapozok a tojásra, (mondjuk van, aki vegánként is megoldja, de az már extrém szint, azt nem vállalnám be, ha nem muszáj).
2016. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha a tejtermékekről nem tudok lemondani (nekem ezek helyettesítik az édességeket), akkor naponta belefér 2dl tej folyékony édesítővel vagy egy doboz natúr joghurt?
2016. ápr. 20. 08:57
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Ha végképp nem tudsz lemondani róla, akkor egy ilyenre érdemes beruházni.

2016. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!