Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon sokat eszem?

Nagyon sokat eszem?

Figyelt kérdés

Eddig 1600-1700 kcal között ettem nèha 1500, +sokat sportoltam. Akkor 158cm voltam 43kg.

De itthon mindenki ízèlt velem (még máshol is) , ezèrt elkezdtem 2000 kcalt enni+sport. De azóta híztam 2-3 kilót.

Ha újra 1600-at eszem visszafogyok?



2016. jún. 11. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha eddig 1600-zzal fogytál akkor most is fogyni fogsz, ha 1600-at ettél es nem valtozott a súlyod es ugyanannyit sportolsz mint eddig, akkor csak kevesebbel tudsz fogyni. Egyébként csak súly jött es megijedtel de jobban nézel ki, vagy zsirosodsz? Mert tudod, hogy nem mindegy. A súly nem minden, pláne ha a külső mást mond:

Pár kérdéssel előtted:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..


"Egyik barátnőm olyan magas és annyi kiló mint én(56), és olyan, mint egy deszka. Azt hinnéd 45 kg."

2016. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 crudy ***** válasza:
Az előzőnek teljesen igaza van. A számokkal csak számolunk de nem következtetünk belőle semmire. Nézz a tükörbe és úgy döntsd el h fogyni akarsz vagy nem.
2016. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ám 13/l
2016. jún. 11. 21:17
 4/6 crudy ***** válasza:
Ha 13 vagy akkor meg ilyen súly mellett eszedbe ne jusson fognyi.
2016. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak 2 kg ot akarok,szerintem az mèg belefér
2016. jún. 11. 21:39
 6/6 crudy ***** válasza:
Persze belefér, de én akkor sem ajánlom. Sőt vegyük a mérést. Az h hány kiló vagy sok mindentől függ. Lehet h megméred magad egyszer majd egy két nap múlva 1 kilóval kevesebb vagy, vagy több. 1-1.5 kilós súly ingadozás elég normális. Persze negyven kilónál kisebbek ezek a számok. Elkezdesz diétázni vagy fogyózni, két hét múlva meg már 4 kilóval vagy kevesebb mert eleinte drasztikus a fogyás. Azt mondom h 2 kilóért az emberek nem kezdenek el fogyózni, főleg azért mert azt CSAK a mérleg mutatja, nem tudom elhinni h látszik rajtad a különbség. És, mivel ebbe a korban gyorsan nősz, fejlődsz így a szervezeted kb pár hónap max fél év alatt behozza ezt a "felesleget". De ha fél év akkor már nagyon lassan nősz.
2016. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!