Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyokura; nagyon elrontottam,...

Fogyokura; nagyon elrontottam, van meg eselyem?

Figyelt kérdés
Februarban egyik naprol a masikra leraktam minden kenyer es tesztafelet es minden edesseget megvontam magamtol. Drasztikus fogyokuraba kezdtem es napi kb 400 kaloriat vittem be. 2,5 honap alatt lement 15 kg es attol felek hogy elkestem annak a felismeresevel hogy nagyon elrontottam ezt az egeszet. Tudom hogy ez drasztikus fogyas volt es hogy be fog indulni a jojo effektus de most szeretnem korigalni. Ez lehetseges meg? Ha most elkezdek egy egeszseges dietat folytatni? 1200 koruli kaloriaval? Emellett termeszetesen rendszeres sporttal, azt eddig is csinaltam. Kerlek ne jojjetek azzal hogy nem voltam normalis a napi 400al, mar en is tudom de nagyon felek hogy most ha atallok a normalisra akkor visszajon gyorsan a 15kg vagy meg annal is tobb es nem fog erni semmit a normalis etrend. Segitsetek koszonom.

2017. máj. 19. 23:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A baj nem az itthoni etkezessel van/volt. Hiszen alapjaraton sose mentem 2000 kaloria fele, sot meg se kozelitettem. Mondhatjatok hogy ezzel csak a kover emberek vedekeznek de igenis a genetika nagyon sokat szamit.

A mai etkezesem a kovetkezo volt:

Reggeli: 1 pohar natur joghurt+20g zabkasa es malna, 2 pulykamell sonka es egy abonett

Tizorai: 1db alma

Ebed: 125g cukkinifasirt+100g natur csirkemell csalamadeval

Uzsonna: szinten 1db alma

Vacsora: rantotta ket tojasbol (kb 130 g)

Szerintetek?

Ehhez kepest eddig reggeli: egy abonett+sonka+uborka; tizorai: egy kisebb alma; ebed max 150 kalorias mindig; uzsonna: malna vagy eper; vacsora: karalabe+uborka

Ja es csak szensavmentes vizet iszom.

2017. máj. 20. 18:58
 12/14 anonim ***** válasza:
"A sokszor keveset" étkezéssel az a gond,hogy amint a szàdba veszel egy falat ételt,és lenyeled,azonnal beindul az inzulin termelés,és ez gàtolja a zsírégetést.
2017. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben mit tanacsolsz? Milyen idokozonkent es mennyit egyek?
2017. máj. 20. 22:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezzel foglalkozó doktornő mondta;4óránként kell enni.


Szerintem annyit nyugodtan ehetsz,hogy kibírd a 4órát.Ha a kenyeret,péksütit,szénsavas üdítőt,alkoholt,hanyagolod...sót cukrot minimálisra redukálod,és heti 3alkalommal mozogsz minimum fél órát,sok vizet iszol,kizárt hogy visszahízz.

2017. máj. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!