Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam az étrendem, mit...

Elrontottam az étrendem, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Nagyon keveset eszem már kb másfél hónapja, 800-1000 kalória között egy nap. 170 cm 46 kg vagyok. Szeretnék többet enni, és tartani az alakom, de félek, hogy elhízom. Kérlek, segítsetek :/ Ne mondjátok, hogy pszichológus kell, már felismertem a problémám. Heti ötször sportolok. Hány kalória körül kéne ennem? Apránként növeljem ezt a számot?

És mi a "kiegyensúlyozott" étrend? Heti hányszor lehet kenyeret, tejterméket enni?



2017. márc. 9. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Fejrészben "Kalkulátorok" kalória-szükségletnél a személyes adatok beírása után kiszámolja neked, hogy súlytartás-hízás-fogyás esetén mennyi a napi kcal-szükségleted. Figyelj oda, a fontot állítsd át kg-ra!!!

Teljesen mindegy, gyakorlatilag ehetsz akár minden nap is kenyeret, csak a napi kcal-értékbe számold bele!

2017. márc. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Keveset eszel, nagyon keveset. Ez kb egy fekvőbeteg igényét sem éri el. Mindenképp megfelelő mennyiségű fehérjére, szénhidrátra és zsírra van szükséged. Olvass utána, hogy miből mennyi kell kb és ne a Nők lapjában.


Nem kell félned a hízástól. Jelenleg a fogyástól félj, mert kezd kóros lenni.

2017. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!