Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalótiaszámlálás+spinning hogyan?

Kalótiaszámlálás+spinning hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

170cm magas, 67-68kg-s 18 éves lány vagyok. Pár hete kezdtem diétázni 1400-1500kcal körül. Sajnos ezt néha nem sikerül leennem.

Úgy döntöttem, hogy a diéta mellett spinningre fogok járni. Mennyivel kell többet ennem emiatt? Kell edzés után fehérjét fogyasztanom? Ha igen, akkor melyiket?



2018. jan. 16. 01:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A napi 1400-1500 kalória megfelelő lesz spinning mellett. Fehérjekészítményeket nem kell fogyasztanod, arra viszont ügyelni kell, hogy az étrendedben megfelelő mennyiségű fehérje legyen. Napi 75 grammot javaslok, amit természetesen bele kell számolni az étrendbe. Néhány jó forrás: sovány hús, túró, tej, sajt, tojásfehérje.
2018. jan. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És l-karnitint? Fehérje sokszor nem megy, ezért gondoltam
2018. jan. 16. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Spinning? :D


[link]


Szóval én azt ajánlanám,hogy a súlyokat kezd el emelgetni és ne az ilyen tömegfogyasztásra kitalált ökörködéssel pocsékold az idődet.Nem fogsz ettől jobban kinézni.

2018. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyobb súlyokat nem emelhetek a vállam meg a térdem miatt, itthon szoktam saját testsúlyos edzést alkalmazni
2018. jan. 16. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem azt írtam,hogy 50-60 kilós súlyokkal kezdj el edzeni azonnal.

Bár nehezen hiszem el,hogy egy 18 éves lány létedre ennyire le legyél amortizálódva.

Mi lesz veled 30 év múlva?


Még a saját testsúlyos edzéshez is érdemes fitnesz szalagokat beszerezni.

[link]


Még mielőtt azt mondanád,hogy a térded miatt nem lehet,ezeket a rehabilitációhoz is használják a gyógytornászok.

2018. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Több műtétem is volt sajnos. Szalagszakadás, porcleválás. A vállammal a probléma pedig atlétikai baleset maradványa.
2018. jan. 17. 22:21
 7/9 anonim ***** válasza:
ha ilyen roblémáid vannak, akkor ússzál
2018. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az úszás jó, csak a környéken nincs olyan lehetőség, ahol nem klóros a víz. Psoriasisra (is) kapok biológiai terápiát, nem nagyon mehetek rendszeresen olyan helyre, ami szárítja a bőrömet.
2018. jan. 19. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:

ja :\ hát akkor nem tudom. ha ilyen autoimmun-betegségeid vannak, akkor lehet, hogy a jóga, hastánc nálad jó megoldás lenne, a belső feszültségeidet kicsit feloldaná. :)

autoimmunbetegségekből írom a szakdogám és a betegek, akikkel eddig beszélgettem, mind valami belső feszültség/stressz kapcsán említették a betegségüket. Csupán ez az oka, amiért ezt tanácsolom.

2018. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!