Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ha 1600 kcal-t...

Szerintetek ha 1600 kcal-t eszem egy nap akkor miért érzem azt, hogy éhes vagyok? Koplalás nélkül szeretnék lefogyni.

Figyelt kérdés
Segítenétek összeállítani nekem egybegy hetes étrendet?
2018. máj. 17. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
90 napos diéta. Degeszre eheted magad, mégis fogysz. 12 kilót adtam le. Egy a lényeg, hogy szigorúan tartsd be a szabályait.
2018. máj. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Degeszre eheti magát, ez tény. De semmiképp nem az egészséges fogyás mintapéldája. Inkább akkor egyél többet egészséges ételekből, ha kevesled az 1600at, de ilyen 90 napos meg társait véletlen se 😅
2018. máj. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

A "degeszre eszi magát" a lehetö legrosszabb ötlet, mert azzal csak zabálásra szoktatja magát illetve nem szokik le róla!


Kérdezö: az 1600 kcal étrenddel böve jól lehet lakni, ha nem sok keményíttartaömú illetve zsíros ételeket eszel, hanem több zödlse´get meg sovány húsféléket, tojást, tejtermékeket.

Jelentkezz a kaloriabazis.hu-ra, ott tudod követni azt, hogy összesen mennyi kcalt viszel be, illetve milyen öszsetételben és így be tudod állítani a megfelelö összetételt.

2018. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

"90 napos diéta. Degeszre eheted magad, mégis fogysz. 12 kilót adtam le. Egy a lényeg, hogy szigorúan tartsd be a szabályait."


Kedves első: tegyél egy szívességet és hagyd meg magadnak a hülyeségeidet, ne ajánlgasd ezeket a káros, koplalásos diétákat. Kérdező, nehogy nekiállj ennek a 90 napos diétának, kevés károsabb dolog van annál. Mégis mi értelme van a 90 napos diétának? A 90. nap után mit csinálsz? Ezt sosem értettem. Nem diétázni kell, hanem életmódot és étrendet váltani, amit végleg tartani tudsz, és jól érzed magad vele. Ha életmódot és étrendet váltasz, akkor nemcsak azt veszed észre, hogy lefogytál, hanem azt is, hogy mennyi előnye van, ugyanis ezt te életed végéig fogod csinálni, ergo nem fogsz visszahízni. A 90 napos diétával mindamellett, hogy káros, az a baj, hogy utána elkezdesz rendesen táplálkozni, és visszahízhatsz. Hülyeség ez egész.

2018. máj. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Attól is függ, mennyire laktat az 1600 kalória, hogy miből tevődik össze.

Diéta alatt volt, hogy 1400 kcal-val is elvoltam, mert a fehérje megvolt, viszont a zsír/szénhidrát keretet nem értem el.


Szívesen leírom egy ilyen napomat, de nem biztos, hogy neked jó, vagy szeretnél ilyeneket enni.


Reggeli: 25 g zabpehelyből készült zabkása vízzel, fahéjjal, 1 tk. mézzel.

Tízórai: 4 db korpovit keksz, 2 db kockasajt ömlesztett (sonkás)

Ebéd: vaslapon sütött csirkemell zöld salátával, desszert pár szem pillecukor

Uzsonna: Light mozzarella sajt + puffasztott rizsszelet

Vacsora: 1 szelet sült sertéskaraj + 2-3 kanál fehér rizs


Ez nekem tökéletesen megfelelt, bár lehet, valaki erre azt mondja, hogy hú, estére rizs, meg minek a méz, meg ez kevés, vagy az sok, de épp ez az, hogy egyénfüggő, hogy kinek mi a jó. Szóval igazából csak magadnak tudod kitapasztalni, hogy te milyen étrenddel tudsz fogyni.

2018. máj. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Nekem is szoktak lenni ilyen "állandóan enni akaró zabagép" korszakaim, de én helyette inkább iszok, mert semmiképp nem szeretnék 60 kiló fölé menni. A fél liternyi "lötty" eltelít, ha később meg majd kipisálod, igyál megint egy fél litert!
2018. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pl. az enyém :


1. 10 db halrudacska filéből,teljes kiőrlésű panírban,zöldbab 250 g


2.félzsíros tehéntúró 250g + 1 db cukormentes jogobella


3. marha hátszín 100 g ,sült kelbimbó 250g


4.200 g paradicsom ,200 g uborka ,100g light mozarella



a zöldségeket persze szoktam variálni, szoktam karajt meg tonhalat meg trappista sajtot is enni


Néha elég,néha nem .Ez amit leírtam :

1661 kalória

141 g fehérje

95g ch

72 g zsír


Itt kicsit elszálltam a fehérjével,kevesebb is elég lett volna kb 100 g ,és általában a zsír több mint a szénhdirát,de most így jött ki

2018. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%

Első vagyok.

Miért lenne káros, kifejtené nekem valaki? :D Mindenféle tápanyagot beviszel (fehérje, keményítő, szénhidrát, plusz még egy gyümölcsnap is). Nem szoktatná rá magát a zabálásra. A diéta előtt minden lehetséges alkalommal teleettem magam. Aztán elkezdtem csinálni a 90 naposat, és a 60. napnál annyira untam a kajámat, hogy szép lassan elkezdtem kevesebbet enni. Most egy hónappal a vége után normális mennyiséget eszem, de mivel hajlamos vagyok a hízásra, odafigyelek, hogy 2000 kcal-nál többet ne vigyek be (ez az érték erősen egyénfüggő, fizikai és szellemi igénybevételtől is függ).

Hogy mi van a 90 nap után? Még 30 nap amikor délelőtt csak gyümit lehet enni, de déltől kezdve keverve lehet enni a tápanyagokat (értsd: normálisan eszel). Ha odafigyelsz magadra, és mellé még mozogsz is, nem fogsz visszahízni (mindkettő elengedhetetlen).


De azért arra kíváncsi lennék, hogy honnan veszik az emberek, hogy ez egészségtelen? :'D Valaki világosítson már fel :D

2018. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert 4ből 3 nap csak szénhidrátot zabálsz . Lehet vele fogyni, de kizárólag azért,mert kevesebbet eszel . Semmi köze a "napokhoz" .

És azért egészségtelen,mert a szervezetnek mindenféle tápanyagra szüksége van,minden nap,igen,fehérjére is .Ha nem kap elkezdi felzabálni az izmaidat,azoknak költséges a fenntartása.

Meg egyébként is egy baromság az egész,a legtöbb kaja nem kizárólag keményítőből,vagy nem kizárólag fehérjéből áll,hanem vegyesen van benne többféle tápanyag . Még tudnék írni miért egészségtelen és egy kalap szar,de nincsen kedvem,ezek általános iskola 6. osztályos tudnivalók,akit érdekel majd utánanéz . Egyébként meg mindenki azt csinál amit akar ,engem az sem zavar ha terjesztik a tévhiteket,akinek van esze úgyis utánanéz,a többieknek meg kellemes keményítőnapot :D

2018. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"De azért arra kíváncsi lennék, hogy honnan veszik az emberek, hogy ez egészségtelen? :'D Valaki világosítson már fel :D"


Nem akarok belemenni a részletekbe, mert látom, hogy fingod sincsen az egészről, hogy mégis hogyan épül fel az emberi test, de egy példát azért mondok neked.


A 90 napos diéta a tápanyagok szétválasztásáról szól. Ez eleve hülyeség, ugyanis a szervezetednek minden nap szüksége van különböző tápanyagokra. Ha a gyümölcs napon csak gyümölcsöt eszel, mégis honnan kapja meg a szervezeted a többi tápanyagot? Basszus, ezzel a diétával baromi sok izmot fogsz veszteni és úgy fogsz kinézni, mint valami gnóm. A legnagyobb hülyeség, amit csinálsz. Sokkal értelmesebb, ha életmódot váltasz, és minden nap megadod a szervezetednek azt, amit igényel. Csak saját magaddal cseszel ki. Sanyargatod magad ilyen szarokkal, ahelyett, hogy normális ételeket ennél. Én napi 6-szor eszek és így fogytam 10 kg-ot. Nincs benne semmi ördöngősség, csak oda kell figyelni.

2018. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!