Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kirándulás diéta alatt? 17/L

Kirándulás diéta alatt? 17/L

Figyelt kérdés
Szóval kalóriaszámláláson vagyok és jövő héten kirándulunk az osztállyal. Nem tudom hogy oldjam meg. Előre kimért adagokat is ehetnék de nem tudom az egész 2 napi kajámat előre elvinni, ott is vásárolnom kellesz. Arra is gondoltam hogy élvezem a napot és nem számolok de ez 2 nap alatt el tud durvulni és nem szeretnék hízni, valamint múlt héten volt egy 2500 kalóriás szép kis napom és nem akarok nagyon laza lenni. 1200 kalóriát eszek egy nap. Hogyan oldjam meg a számolgatást? Vagy élvezzem az utolsó kirándulásomat? Nem szeretnék 2 kilóval nehezebben hazajönni azért. Ti hogy oldjátok meg az ilyesmit? Mit gondoltok engedjem el magam vagy ne? Vagy ne számoljak csak próbáljak keveset enni? Vagy mondjuk számoljak ahogy tudok és súlytartós mennyiséget egyek? (nekem ez 2000 kcal körül van) Nem tudom mi lenne jó :(

2018. máj. 19. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj keveset enni, illetve kerüld a cukros üdítőket, éddeségeket, és akkor 2 nap nem fog tönkretenni. Ha tartod a súlyod, akkor ott az is jó.
2018. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

A kettő közötti utat választanám. Ott egyél teljes kiőrlésű zsömlét sonkával, paradicsommal, uborkával, sétáljatok sokat, egy-két gombóc fagyi is belefér, ebédre normál adag, vacsira meg amit adnak, annak a fele.


Mi kiránduláson mindig mentünk annyit, hogy még akkor is fogytam mikor nem diétáztam.


Vagy esetleg állítsd össze otthon mit szeretnél enni, írd fel a kalóriáját és ahhoz már tudsz kalkulálni.

2018. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha számolni nem tudsz, ne számolj, őszintén szólva kétlem, hogy nagy odafigyelés kéne, hogy ne hízz fél kilót... Többre pedig kb. semmi esélyed.

Ha ügyelsz, nem hízol semmit. Számolsz, ismered magad, gondolom, sejted, mivel tudsz elszállni, na azzal óvatosan. Ha megfelelő és laktató ételeket eszel, nem lesz baj. A legtöbben ilyenekből nem esszük magunkat túl, legrosszabb esetben 2 napra leáll a fogyásod, de ez sem biztos, főleg, ha inkább mászkálsz, nézelődsz, beszélgetsz s nem az evésről szól az egész.

2018. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két nap nem a világvége, főleg, hogy kiránduláson jobban szoktak mozogni az emberek, legalábbis nálunk mindig így volt.


Off: Merre élsz, hogy kell helyett kellesz-t használsz? Érdekel a nyelvészet, azért kérdezem.

2018. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Ket nap alatt annyit fogsz gyalogolni meg hatizsakkal alldogalni, hogy nem lesz baj. Egyel egeszseges kajaka, de rendesen, mert meleg van, el is ajulhatsz. Ennyi ido nem a vilagvege.
2018. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

kirándulás alatt eszel nirmálisan , ennyi.

majd utána folytatod a diétád.

2018. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D
2018. máj. 19. 21:08
 8/9 anonim válasza:
Szivesen,örülök hogy segíthettem :)
2018. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Telón úgyis ott a kalória kalkulátor:) Az oldalon meg be is tudod írni, hogy miből hány gram kb, és màr tudsz is számolni
2018. máj. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!