Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek kirándulásra...

Mit vigyek kirándulásra "nasinak"?

Figyelt kérdés

Nem feltetlen csak nasira gondolok de olyan kajak kellenenek ami akar 1-2-3 napig is elall mint pl.a chips nyilvan nem azt fogom vinni csak ahhoz hasonlo kellene.

5 napos lesz a kirandulas,es nem tudom mit vigyek,mit egyek a buszon,milyen kajakat vigyek.Ott is fogok vasarolni kajat ahova megyunk de mit vegyek?

Ugye a szendvics nem igazan jo kenyer miatt...de fott etelt max az elso napra tudok vinni(ott meg nem szeretnek Mekizni)

Miket eszegessek a buszon es milyen kajakat vigyek?...

Nagyon fontos...

Fogyozom/dietazom tehat olyan ragcsak kellenenek amikben keves a kaloria es nem hizlalnak:)



2017. máj. 22. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Aszalt gyümölcs, magvak, konzervek, puffasztott rizs, zabszeletek. Ezek amiket simán vihetsz, mert elállnak. Venni meg gyümölcsöt, felvágottat, sajtot, zöldségeket, virslit (olyat, amit nyersen is lehet enni), instant kínai leves.

Most így ezek ugrottak be, de ha bemész egy boltba még lehet találsz mást is.

Jó kirándulást!

2017. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Az asztalt gyumolcsrol azt hallottam hogy hizlal es sok benne a cukor...akkor most azt is vihetek?

Illetve melyik jobb a puffasztott rizs vagy a puffasztott buza?

A p.b.-ban kevesebb a kaloria ha jol olvastam megis bizonytalan vagyok

2017. máj. 22. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden hizlal, ha túl sokat eszel belőle.


Miért nem jó a szendvics? Veszel két szelet alacsonyabb GI-es kenyérszeletet, teszel közéjük minőségi (nagy százalékban valódi húst tartalmazó) felvágottat, zöldségeket.


Chips kiváltója pedig lehet almaszirom pl.

2017. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Korpovit Keksz abonettkenyer puffasztottrizs.
2017. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A magvakban is sok a kcal, szóval csak csínyán velük, viszont az aszalt gyümölcsöt te is tudsz csinálni. Abba legalább tudod mi van. Csak azért több kcal mert kevesebb benne a víz, így könnyebb.

2017. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is aszalt gyümölcsöt, olajos magvakat viszek ilyenkor, plusz valami tág értelemben kenyérfélét (nekem szezámsüti). Tömény, elálló ételeket, amik mellé veszek zöldséget, sajtot, miegymást.


Ja, ezekben sok a kalória, de pont az a lényeg, hogy ne éhezzen az ember a kis mennyiségű étellel. Lightos cuccból se ennék kevesebb kalóriát, csak fél köbmétert foglalna. Persze rámehetsz a rostokra vagy ami téged laktat. Térfogatnak a zöldség van, de azt frissen jó venni s már írtam.

2017. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, igazából azt kellett volna mondanom, hogy ami a te diétádba fér s ami téged laktat. Ez lehet valakinek a kenyér, de pl. nekem az olajos magvaknál jóval zsírosabb a fő hosszútávú útiételem. De írtunk sokfélét, hátha kapsz ötletet.
2017. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zold like...
2017. máj. 23. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!