Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hónap alatt ezzel a módszerr...

2 hónap alatt ezzel a módszerrel szerintetek mennyit tudnék fogyni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Így, hogy itt a nyár és több időm lett, elhatároztam, hogy végre lefogyok már a következő tanévre. :D


Jelenleg vagyok 162 centi és 72 kg, ami nagyon zavar és kellemetlenül érzem magam, folyamatosan szorongok tömegben(ez talán más miatt van) .

Ezért is jutottam erre a döntésre.


Szóval bele is vágok mire gondoltam.


Mindenek előtt méregtelenítek egyet.

Majd..

Arra, hogy megvonom magamtól a cukrot, gyors kaját, édességeket(mily meglepő :DD), emellett a szénhidrátot, és egyéb szemeteket, számlálva a kalóriát.


Egy hétig csak tojáson élek majd, vízen és cukor / kalóriamentes kólán majd, de egy hét után abbahagyom, mert a videóban szerepló lány azt ajánlotta.

Ezt követően váltok változatosabb étrendre, ami szintén egészséges.(próbálok majd különféle salátákat enni, csirkét, és főtt tojást IS)


Ezek mellett még elterveztem futást, más edzésmódokat, amivel bő 1-2 órát töltenék el.


Szerintetek?

Körülbelül mennyit tudnék ezzel lefogyni? Még ha nem is kilóra pontosan, csak úgy saccolva mondjátok :)

(Goalom az, hogy legalább 50 kiló alá menjek [ 48, max. 44 ] . Azt is tudom, az nehéz lesz- Már az is, hogy 60 alá menjek..Szóval...Ha legalább 56 alá sikerül az is már sikerélmény lesz. )

válaszokat köszönöm!



2018. jún. 16. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van azért olyan ember, aki hirtelen elkezd futni, 2 hét múlva már bő óra, hónapok múlva hirtelen indíttatásból félmaraton hajnali 3-kor :D Nem ez a jellemző, de van ilyen. S minden mozgásra írt 1-2 órát, ami kicsit sem sok. Gyenge kezdőnek rendes futásból persze az lenne.


A szénhidrát hanyagolása még nem lenne gond, főleg mondjuk némi kocogásnál (meg nem mondom, milyen aktivitásnál kell szénhidrátbevitel. sportolni lehet nélküle, de nagyon energiaigényes mozgásformáknál igenis emelni kell a szénhidrátot, a tapasztalatok ezt mutatják).

DE ahhoz előbb át kell állni zsír alapú működésre. Hirtelen szénhidrátmegvonás, pláne kalóriahiányban... Nos, ehhez nehéz elképzelnem intenzív edzéseket. Nem reális.

2018. jún. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!