Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sportolok intenzíven 1 hónapja...

Sportolok intenzíven 1 hónapja, kevesebbet eszek, egészségesebben étkezek és mégis hízok. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Étrended milyen? Ìrd le! Kalória ès makrók rendben?
2016. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszel kevesebb, hanem többet, csak kevesebbnek tűnik, mert egészségesnek gondolod.
2016. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csokkented a kaloriat, amit nem tettel meg.
2016. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Étrended? Önmagàban az hogy kevesebbet eszel az még nem eredmènyez fogyàst. Èn pl.többet eszem miòta èletmódot vàltottam. Csak éppen nem üres kalòriàkat eszem, hanem olyanokat amikben tàpanyag van.
2016. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még mindig többletben eszel, van ilyen.

Az egészségesebb étkezés és a sport még nem fogyaszt, jól is néznénk ki...

2016. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy izom jön föl, az is nehéz. Ha kezdesz jobban kinézni, akkor semmi gond.
2016. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Amúgy az ember hajlamos olykor az ,,egészséges" dolgokból jóval többet enni, mondván, hogy attól úgysem hízik, de egész mást jelent az egészséges tàplálkozás és a diéta. Az előbbi miatt akkor kezdesz fogyni, ha azelőtt nagyon más volt az étrended, de nem ugyanazt jelenti. Viszont az előttem szólónak igaza lehet abban, hogy az izom tényleg sokat számít, érdemes inkább centikben mérni a fogyást, mint kilókban, nagyobb a sikerélmeny :)
2016. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Izom nem jön fel ilyen gyorsan, általában a havi 1kg-ot már szuper jónak tekintik, de ezt nagyon kevés embernek sikerül hozni, és azt is csak nagyon pöpecül belőtt tömegnövelő étrenddel és súlyzós edzéssel. Amúgy csökkentsd a zsír és szénhidrátbevitelt, a fehérjét meg tartsd 2g/tskg-on. Ha ennél részletesebb kifejtést akarsz olvasd el a Sárga kapszulát, abba nagyon sok minden benne van.
2016. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kevesebbszer egyél
2016. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp csak a fogyás a cél akkor a szénhidrátbevitelt csökkentsd, amit mégis beviszel lassú felszívódású legyen, csökkentsed a zsírbevitelt minimálisra(ha nagyon profin csinálod(amit egyébként én nem ajánlok szerintem mehet zsír is kicsi de csak szigorúan húsból tojásból halból mogyoróból nem pedig sajt vagy chips vagy szalonna..) és tényleg szinte semmi zsírt nem vinnél be akkor mehetnek olajos magvak mogyoró vagy hal amiben halolaj van) és fehérjebevitel pedig legyen legalább 120-140g. Az ilyen olyan oldalon levő tápanyagszükséglet kalkulátoroknak nem érdemes hinni. Amit pl nekem a shop builder ilyen kalkulátora ír azzal a diétával már rozmár lennék. Nekem az ott fogyáshoz írt szénhidrát fele is elég a tömegeléshez is
2016. szept. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!