Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi az ideális kalória...

Mennyi az ideális kalória bevitel?

Figyelt kérdés

Mennyi lenne az ideális kcal bevitel?

162 cm 90kg és 18 éves lány vagyok.


Youtubeom találtam egy képletet amivel kiszámoltam mennyi lenne az ideális kcal bevitel diéta esetén.


Kb 2100-at számoltam.


Ez nem sok?


3-5 napi edzéssel.Bicikliznék több km-t.

Tudom, hogy egyszer már kiírtam a kérdést viszont elrontottam a kategóriát.


[link]



2018. júl. 28. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Több kilométer biciklizés az semmi, 15-20 km már valami. De attól is függ, hogy milyen gyorsan mész.


Mivel most 90 kg vagy, egyáltalán nem sok a 2100 kcal, főleg, ha mozogsz is. Ahogy fogysz, majd csökkentened kell lassan. Jó lenne összehasonlítási alapnak, ha egy hétig - egyelőre szándékos étrendváltoztatás nélkül - írnád, hogy mit és mennyit eszel, és ebből a mennyiségből indulnál ki. Nem jó a kalóriakeretet hirtelen csökkenteni.

2018. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Arnold277 ***** válasza:
100%
Kezdésnek nem rossz, de aztán leviheted lejjebb is, én 1500 ettem mikor fogyóztam(16/F). Igyál sok vizet , étkezz egészségesen, gyümölcs , zöldség, sok fehérje. És mozogj sokat. Fuss és sétálj is ha van rá lehetőséged plusz erősítés.
2018. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dodolepke7 válasza:

Férfiaknak 2700kaloria

Nőknek 2000

2018. aug. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!