Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit tudok fogyni egy 7 alatt?

Mennyit tudok fogyni egy 7 alatt?

Figyelt kérdés
167cm es 51kg vagyok. Egy het alatt maximum mennyit fogyhatok ugy ha egy nap csak egy valamit eszek, pl egy zsemle, vagy egy joghurt illetve 2 liter vizet iszok? 16/L

2018. aug. 24. 13:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve lehet ebbol valami problemam? Kb.47kg akarok lenni
2018. aug. 24. 13:53
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szóval ostoba módon koplalni akarsz, és így akarsz fogyni. Nos koplalással, állandó gyomorfájdalommal se fogsz többet fogyni mac fél kilónál. De ezt a fajta koplalást nem fogod tudni csinálni hetekig, és amint újra elkezdesz enni, az a leadott fél kiló duplán visszamegy majd.

Mi lenne ha a hülyeség helyet normálisan étkeznél, és mozognál mellette? Megfelelő étkezéssel, és mozgással is lemegy heti fél kiló de az nem fog visszajönni.

2018. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Nem vagy normális! Komoly beteg vagy! Már most is sovány vagy és nyilvánvalóan mondják is mások. 167 centihez 47 kiló az kórházi súly! Iskola helyett te kórházba kerülnél szeptemberben.

Mellesleg a koplalás (mért pont egy zsemle? mért pont egy joghurt?) a lehető legrosszabb tipp egy fogyni vágyónak, a koplalás után kétszer annyi jön vissza, mert a szervezeted gyorsan vissza akarja szerezni, amit elvesztett.

2018. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség! Én 171 centi vagyok és 74 kiló! Szóval azt megértem ha én fogyni szeretnék mivel nekem van is miből de neked pont hogy hízni kéne. Vagy izmosodni:)
2018. aug. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ennyi kilóval sztem alig lehet zsír rajtad nem tudom mmiböl akarsz fogyni??
2018. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sportolj, étkezz egészségesen. Én a helyedben inkább izmosodnék, szép formás alakod lenne és nem lennél egy vékony deszka.
2018. aug. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Úristen te... Én vagyok 165 cm és 51 kiló, 2 évvel idősebb is mint te, és még így is alacsony a BMI-m és csesztetnek, hogy milyen vékony vagyok... Pedig zabálok egész nap.

Ha mégse tetszel magadnak, az valószínűleg azért van, mert nincs rajtad valami sok izom. Inkább csinálj súlyzós edzéseket, és mellett egyél normálisan!

2018. aug. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Hiaba hangzik olyan kevesnek, latszolag nem az. Nem vagyok deszka sem, van seggem es mellem is, viszonylag magas is vagyok, de nem latom magam vekonynak..
2018. aug. 24. 20:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A mérleget nem lehet sutba dobni: ennyi súllyal vékonynak kell lenned, akármit is látsz. És ha az a célod, hogy tetsszél másoknak: minél tovább fogysz, annál kevésbé fogsz tetszeni.
2018. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem azert kerdezem mert azt akarom elerni, hogy korhazba keruljek, de ha annyit fogynek, hogy oda kelljen a sima gyerekosztalyra vagy pszichiatriara tennenek?
2018. aug. 24. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!