Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem el a kalóriaszámlálós diétát. 1500 a napi kalóriakeretem. Az első 3 napban le is ment 2 kiló, viszont azóta semmi. Mindig 1500-on belül vagyok és nem eszek szar kajákat. A cukrot gyakorlatilag teljesen kiiktattam, csak a reggeli kávémba teszek 4 grammot. Mindezek mellett heti 2-3szor edzem is. Elvileg 20 kiló felesleg van rajtam, szóval "olvadni" kéne a kilóknak rólam, de ez mégsem így történik.. :( Mi lehet a baj? Mit csináljak máshogy?

2018. nov. 21. 19:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kardio és aerobik
2018. nov. 23. 15:44
 12/12 anonim ***** válasza:
2 hét az még nagyon rövid idő...ráadásul nagyon az elején még csak vizet fogsz veszíteni ami ilyen 2-4 kg, utána jön majd a felesleg. Én 4 hónap alatt fogytam 10 kilót (abból sajnos 2 kiló izmot mikor lebetegedtem.) Szóval ennek idő kell... ezt nem lehet siettetni és oda kell figyelni a makrokra is.
2018. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!