Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért fogyok ilyen lassan?

Miért fogyok ilyen lassan?

Figyelt kérdés

Borzasztó lassan fogyok, legutóbb 2 hónapba telt leadnom 3 kg-t napi 1000-1200 kalóriával. Pedig elvileg fél kilót kéne ezzel fogynom hetente. Most újrakezdtem a diétát ugyanezzel a mennyiséggel, és vasárnap óta nemhogy nem fogytam, még híztam is 0.6 kg-t... Minden nap megiszok 1,5-2 liter vizet is, iskolába járok, szóval csak tesiórákon mozgok, illetve van hetente két edzésem, otthon esténként erősítek kicsit, ha van időm. Meg napi fél óra séta, ha az számít.A makrókereteket is ritkán lépem túl, akkor sem durván. Nem értem, mit csinálok rosszul. Mikor két éve ugyanígy diétáztam, 7 kg ment le másfél hónap alatt, nagyon el vagyok már keseredve.

Ha beiktatnék egy napot minden héten, amikor súlytartó szinten (1600-1800 kcal) eszek, az felgyorsítaná az anyagcserémet, vagy még jobban hátráltatna szerintetek?

168 cm/53 kg, 17/L



2019. jan. 17. 19:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs miből fogynod.

Ha tovább folytatod szép lassan lemész 48ra de akkor az összes izmod oda lesz. Egy gyenge, karikás szemű, görbe hátú csontkollekció leszel.

Ha fiúnak akarsz tetszeni, nem fogsz, garantálom.

Ha fel akarod hívni magadra a figyelmet inkább tanulj, legyen hobbid, legyen kisugárzásod.

2019. jan. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagcserédet nem fogod 1 nap alatt felgyorsítani. Minden nap egyél normálisan, ezzel a súllyal kalóriát sem kell számolnod. Ne akarj úgy kinézni, mint egy 12 éves kislány.
2019. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre is válaszolhatna azért valaki.
2019. jan. 18. 22:57
 14/17 anonim ***** válasza:
81%
Válaszolt mindenki! Azért, mert így is sovány vagy, és a szervezeted nem akar beledögleni, mert a testedbe még szorult némi életösztön az agyaddal ellentétben! Minek akarsz még fogyni? Sovány vagy! Nincs hova! Csak a kórházba, rosszabb esetben a halálba! Anorexiába belehalnak!
2019. jan. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%
Így van drága hallgass az utolsóra.. Ennek így nem lesz jó vége.. Elég magas is vagy elég kicsi a súlyod is, miért akarsz olyan kis anorexys nyavajgo tinipcsa lenni mint a legtöbb? A túl sovány sem szép, hidd el, ne izgulj rá erre a hülységre enynire, sőt még híznod is kéne mert így tényleg nem leszel egészséges.. Az egészséged meg fontosabb mint hogy meg akarj felelni tipikusan pár srácnak aki készül kihasználni a sulidból :D De komolyan. Ne. Elég. Vigyázz magadra mert tényleg rossz vége lesz így, tényleg mindenki válaszolt ahogy elnézem a TE érdekedbe, senki nem akar neked rosszat te mégis leszarod. Őszinte válaszok voltak, örülj neki hogy téged még nem küldtek el melegebb éghajlatra hanem tényleg segítenek megértetni hogy mi a baj. :x
2019. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mikor elolvastam, elgondolkodtam én is hogy vajon mitől lehet ez, aztán láttam hogy 168 centihez 53 kg.. Én is csak ugyanazt tudom mondani mint a többiek, nagyon vékony vagy így is, inkább erősíts és legyen több a súlyod, viszont az izomtól, sokkal csinosabb egy kidolgozott test mint egy hurkapálcika. :)
2019. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor az 160 centimhez voltam 53, iszonyat sovány voltam, se seggem, se mellem nem volt. Most 62 kilósan nézek ki jól. Azért nem fogysz, mert nincs miből.
2019. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!