Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogyok túl lassan?

Miért fogyok túl lassan?

Figyelt kérdés
118 kilóról indultam egy hónapja. Figyelek a kajálásra (semmi édesség, kevesebb gyümölcs, fehér húsok, hús mellé édesburgonya vagy barna rizs, de abból sem sok) és eljárok edzeni heti 4X ahol fél órát nyomom az evezőgépet majd súlyokkal edzek. Most 4 hét után vagyok 116 kiló.

2017. febr. 3. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Szia, figyelj. Én nem vagyok kövér, vékony se, és teljesen arányos a testem. Viszont most felszaladt rám 1-2 kiló, ami nekem sok. Tudnod kell, hogy én nem vagyok kitartó... semennyire....:)Te legalább kitartasz. A fogyókúra eleje a legrosszabb. Kell néhány hét míg beindul a szervezet, aztán naponta fogyni fogsz. Bízz bennem, ez 100 százalék. Tudom, hogy mindenki azt mondja, mindenhonnan azt hallod, hogy türelem és ez őrjítő. Pontosan tudom. Azt viszont nem, hogy mióta csinálod. De egész biztos vagyok benne, hogy hamarosan meg lesz az eredmény. Gratulálok és so szerencsét!!!:):):)
2017. febr. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem azért, mert ha így sportolsz mellette nő az izomzatod, miközben csökken a háj. Lehet, hogy lassabbnak fogod érezni még az elején, de egy idő után azt veszed észre, hogy nem csak fogyni fogsz, hanem átalakul az egész tested kinézete, sokkal izmosabb és arnyosabb is leszel tőle.
2017. febr. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:

na elemezzük ezt egy kicsit:


semmi édesség, ez jó, még szép!

a gyümölcsöt el kéne nagy ívben felejteni diéta alatt, ha nagyon akarsz enni, akkor heti 1 étkezésnek ehetsz, vagy súlyzós edzés után azonnal, máskor tilos / a fruktóz nem tölti az izomglikogén raktárakat, fogyásban haszontalan/


édesbrui, barna rizs jó, ne mellőzd a szénhidrátokat, 1,5 g /tskg-t vigyél be, ill zabpelyhet sem ártana


heti 4 edzést fel kéne tornászni min 7 alkalomra, három kemény súlyzós edzés, 4 aerob edzés


evezőgépet semmiképp se súlyzós edzés előtt végezz hanem utána! ,vagy inkább tedd külön, ha nem tdod megoldani akkor menj el sétálni, folyamatos monoton tempóban,


és ahogy írták is, lehetséges hogy izmot is nyersz, nem indulnak meg gyorsan lefelé a kilók, további részletekért, étrend tervezésért privi

2017. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!